Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Prawidłowo wyrególowany silnik ma swiece w kolorze kawy z mlekiem, ceglasty.

Jeśli jest czarna, pokryta nalotem, ozacza to że ma albo zaduzą dawke paliwa, albo źle wyrególowany zapłon:) Ale w DR się zapłonu nie rególuje, wiec zostaje gaźnik.

 

Zastanawiam się nad irydową świecą do mojej DR. Ale nie wiem czy warto wydawać 50zł, czy wytrzyma dużej niż normalna świeca? jak myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świece ci teraz tak często padają? Mi ani razu podczas mojego posiadania nie padła...

 

Pozdrawiam.

 

To domnie było? :biggrin:

No padają szybciej bo DRa już troszeczkę oleju zpije(dobre 0,5L na 1000km)

No i świece się przepalają. Później ku**ewsko ciężko pali na zimny. Dlatego myślę czy zainwestować w żarową świece. Normalna świeca mi pod koniec wytrzymywała ok 1000km

Na początku gdy ją kupiłem, na jednej zrobiłem 3tys. a od tego czasu kiedy wymieniłem, to już padają.

Ale cóż zrobić, w DRce jest dobre dojście, świeca 10zł wieć co 1000km mogę ją zmienić, tragedi niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, co może być sypnięte jesli blokuje mi się dekompresator w DR? Nie idzie w ogóle odpalić, niema kompresji, trzeba zapchnąc motór, jak odpali z pychu, deko odbija i wszystko jest ok.

Sprawdź samą sprężynę powrotną deko,skoro nie ma kompresji masz ciągle uchylone zawory wydechowe,deko nie odbija

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź samą sprężynę powrotną deko,skoro nie ma kompresji masz ciągle uchylone zawory wydechowe,deko nie odbija

Linke wyciągnołem, bo musze dorobić taką, no mi już się na 4 drucikach trzymała. Sprężyna jak i to co linka do deko wchodzi, od zewnącz, domyka do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawory reguluje co 3tyś

Olej co 2tyś i leje z 2setki wiecej niż zaleca producent

reszta częsci eklartacyjnych zalezy w dużym stopniu od ich zurzycia i dopiero po oględzinach danej czesci stwierdzisz czy kwalifikuje się do wymiany.

gaźnik jak zadbasz o filt powietrza i załozysz filtr paliwa, nalezy przeczyścic i wyrególować raz na sezon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "czesci eksplartacyjne"?

 

Pozdrawiam.

Nie przypierniczaj się do włochatka,w każdym poście musi być kilka błędów :icon_razz: a tak an poważnie ogarnij to włochaty bo trochę razi oczy :flesje:

 

ps.coby offtopu nie było,mam problem z paleniem w niskiej temperaturze dry,świeca nówka,zawory w normie,jedyne co mi na myśl przyłazi to gaźnior,ale z paliwem syf się nie dostał bo jest filtr,ogólnie albo muszę się nakopać z 10 minut i załapie,albo ją tak ,,przylać" czyli z 30 x przekop na deko,wydaje mi się jak by właśnie mało wachy dostawała,ciepła pali ładnie,gaźnik był regulowany 3kkm temu :icon_evil: nie wydaje mi się to normalne ;p

 

pzdro

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypierniczaj się do włochatka,w każdym poście musi być kilka błędów :icon_razz: a tak an poważnie ogarnij to włochaty bo trochę razi oczy :flesje:

 

ps.coby offtopu nie było,mam problem z paleniem w niskiej temperaturze dry,świeca nówka,zawory w normie,jedyne co mi na myśl przyłazi to gaźnior,ale z paliwem syf się nie dostał bo jest filtr,ogólnie albo muszę się nakopać z 10 minut i załapie,albo ją tak ,,przylać" czyli z 30 x przekop na deko,wydaje mi się jak by właśnie mało wachy dostawała,ciepła pali ładnie,gaźnik był regulowany 3kkm temu :icon_evil: nie wydaje mi się to normalne ;p

 

pzdro

 

 

A, że tak zacznę od podstawy - jak kopiesz, to ile "bulgotnięć" tłoka słyszysz na jedno kopnięcie?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...