Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kolektor do dr 350,pisalem ci na gg ale sie nie odzwywasz

 

Hej napisz mi na [email protected]

 

Komp z gg mi padł na pysk i mam neta w pracy lub u brata tylko.

Hehe

Wrzuć mi fotke jak mozesz od razu jak wyglada to zagiecie przy głowicy-czy idealnie okragłe czy wersja spłaszczona-taka mam i nie chce.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, kolega chce kupić dr 350, lecz jest z nią pewnien problem

"Witam, stan ogolny motoru oceniam na dobry. Generalnie wszystko jest sprawne- cała elektryka zostala wymieniona na nowa. Niestety motor ma problem z rozruchem na zimny silniku, na pych odpala odrazu. Gdy silnik jest cieply to motor odpala na dotyk z rozrusznika. Ze względu na to cena jest wlasnie taka a nie inna, sprzedaje taniej aby przyszly nabywca naprawil sobie to sam- bedzie mial pewnosc co zostalo wymienione."

To napisał mu sprzedający. Co o tym myślicie?

Ja przypuszczam zaciasne zawory lub coś zgaznikiem.

A co wy myślicie? z góry dziękuje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega chce kupić dr 350, lecz jest z nią pewnien problem

"Witam, stan ogolny motoru oceniam na dobry. Generalnie wszystko jest sprawne- cała elektryka zostala wymieniona na nowa. Niestety motor ma problem z rozruchem na zimny silniku, na pych odpala odrazu. Gdy silnik jest cieply to motor odpala na dotyk z rozrusznika. Ze względu na to cena jest wlasnie taka a nie inna, sprzedaje taniej aby przyszly nabywca naprawil sobie to sam- bedzie mial pewnosc co zostalo wymienione."

To napisał mu sprzedający. Co o tym myślicie?

Ja przypuszczam zaciasne zawory lub coś zgaznikiem.

A co wy myślicie? z góry dziękuje :bigrazz:

Wigląda mi na problemy z gaźnikiem, prawodpodobnie zbyt uboga mieszanka na zimno. Ale jak się tego z bliska nie obczai to niewiele można powiedzieć, jakis dokładniejszy opis by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bartek-wariocie :buttrock:

 

Chopy mam dylemat odnośnie przełożenia końcowego.

Wiem że temat był wałkowany milion razy ale już zgłupłem-ile przełożeń-tyle opinii :evil:

 

Mam teraz 14-43 i kapcia 120 z tyłu.

Trochę mi słabo na nawrotach na 2 itd.

Na przelotach ok ale nie zamiata dupą na winklach na 3 i w górę.

 

Kupiłem już 13T do przodu i co wsadzić do tyłu???

Zastanawiam się nad 45T?

 

Jak myślicie-za mało-za dużo czy w sam raz.

Opady śniegu i mróz, u mnie teraz -15, zachęcają do rozważań przy kuflu grzanego :flesje:

 

A i Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku :icon_mrgreen:

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów!

 

Z racji tego, że zdarzają mi się bardzo dalekie wypady DR-ką, zamierzam wyposażyć sprzęt w jakąś małą saszetkę [torbę] umieszczaną na tylnym błotniku zaraz za siedzeniem. Szukam czegoś w miarę wytrzymałego i niedużego, w co mógłbym zapakować kilka pierdół, które w razie "w" przydałyby się w leśnej głuszy, bo mam już dość plecaka, który po kilku godzinach jazdy zaczyna cholernie dużo ważyć... Jeśli ktoś wyposażył swoją DR w taki wynalazek albo wie gdzie coś takiego można kupić...

 

Z góry dzięki za odp.... DR FOREVER:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów!

 

Z racji tego, że zdarzają mi się bardzo dalekie wypady DR-ką, zamierzam wyposażyć sprzęt w jakąś małą saszetkę [torbę] umieszczaną na tylnym błotniku zaraz za siedzeniem. Szukam czegoś w miarę wytrzymałego i niedużego, w co mógłbym zapakować kilka pierdół, które w razie "w" przydałyby się w leśnej głuszy, bo mam już dość plecaka, który po kilku godzinach jazdy zaczyna cholernie dużo ważyć... Jeśli ktoś wyposażył swoją DR w taki wynalazek albo wie gdzie coś takiego można kupić...

 

Z góry dzięki za odp.... DR FOREVER:D

 

http://www.allegro.pl/item515911775_kosmet...ek_z_uchem.html troche wysoka ale w tej cenie nic leprzego nie znajdziesz ja taka mam tylko jeszcze jej nie zmotowalem ale mam zamiar

Pozdrawiam Marko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszzystkich.

Mam prośbę, drodzy koledzy doli i niedoli czy ktoś z Was mógł by mi przesłać na maila zdjęcie górnej części obudowy filtra powietrza. Chodzi mi o jego część znajdującą się pod siedzeniem, tam gdzie łapie powierze.

adres mailowy na prywatnym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu napędu i przełożeń.

 

Zębatki PBR stalowe 13T i 45T.

Łańcuch CZ 520 ORM (oring).

 

Wrażenie i opinia dopiero jak poskładam moto i śnieg stopnieje.

 

mr.zielony dzięki za podpowiedź :flesje:

 

yo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu napędu i przełożeń.

 

Zębatki PBR stalowe 13T i 45T.

Łańcuch CZ 520 ORM (oring).

Ile taki zestaw kosztuje?

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...