Skocz do zawartości

Jincheng JC50Q-8 "Knight


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeździlem Knightem 2 lata temu to odblokowany lecial ok 65 i mial 3 biegi. Jedyna zaleta tego sprzetu to byla ta, ze przy 55-60 spalal troche ponizej 2l na 100

Kolega też bardzo to chwali i sie śmieje ze mnie ze tankuje ponad dwa razy częściej od niego. Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co to spalanie bylo zaje faken biste

heh.. to tak jak u mnie w mbx`ie... tyle ze przy 60 no gora 70kahaema(co sie zadko zdarzalo, ale 65 bylo)... jak sie go mniej przypilowalo to sie zadowalal 2 litrami!!! przy ostrzejszej 2,5l ale 3 litrow mi sie nie udalo osiagnac... chocbym nie wiem jak pilowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, moj kumpel ma takiego Jinchenga przewiercil kruciec oraz zrobil kilka dziurek w wydechu i idzie mu teraz 80 km/h. Lecz ciekawi oraz martwi mnie jedno motor ten bardzo trzeszczy trzesie sie tak ze odkrecaja sie wszystkie śrubki :roll: . Moze to jakas blokada? znacie powod?, jak to 'zlikwidowac'? :) :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim, moj kumpel ma takiego Jinchenga przewiercil kruciec oraz zrobil kilka dziurek w wydechu i idzie mu teraz 80 km/h. Lecz ciekawi oraz martwi mnie jedno motor ten bardzo trzeszczy trzesie sie tak ze odkrecaja sie wszystkie śrubki :roll: . Moze to jakas blokada? znacie powod?, jak to 'zlikwidowac'? :)  :mrgreen:  

 

Pozdrawiam.

 

Dla niedowierzających ten motor moze tak latac, ale wtedy juz nie pali 2/100kaem :) Moze po prostu sam motocykl nie jest przystosowany do takich predkosci/obrotów. Kumpel ma łosia to tez mu tyle leci, ale ostatnio cos mu sie przy tylnej zebatce cos zerwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - zachwajcie rozsądek. :(

60-70 km/h licznikowe dla 50-tki 4T to stanartowy, przyzwoity wynik.

Mam motocykl 125 ccm 4t - i powyżej 100 km/h licznikowych jazda nie jest już zbyt przyjemna. Wyciąga około 105 w idealnych warunkach.

Wszystkie praktycznie japońskie motocykle (nie ścigi) 4T 125 ccm mają fabryczne osiągi 100-110 kmh.

Naked Honda CBF 250 ccm ma prędkość fabryczną 130 km/h. Jedzie w porywach 135 licznikowe. I to jest Honda 250 ccm!

Przy czym nie jeździ się zazwyczaj prędkościami maksymalnymi - chyba, że ktoś lubi wycie silnika, wibracje (mogące w lichszych modelach rozkręcać moto) i mordowanie sprzętu.

 

Można oczywiście zrobić brutalny tuning 50-tki i zwiększyć trochę osiągi - ale za jaką cenę :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...