Skocz do zawartości

ja nie wiem - co za sezon? :(


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

....moim zdaniem facet jest sam sobie winien....opis zajścia w podanym linku wskazuje, że kierujący motocyklem stracił zupełnie rozum i instynkt samozachowawczy....takie jest moje zdanie choć być może narażę się wielu osobm na tym forum...

Tak czy inaczej niech spoczywa w pokoju.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważacie że jest tu wina PSÓW!! gdyby byli myslącymi istotami to wiedzieliby że ciezko jest wychamowac - jak to sami napisali z duzej predkosci..Jednakze nie chce nikogo usprawiedliwiac poniewaz mógl się zatrzymać do tej kontroli i najwyżej kłamac...bo z tego co napisali wywnioskowałam,ze nie mieli suszarki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie uważam że to ich wina... w końcu to bezprawie uciekać przed policją -wybór należy do każdego z nas ale konsekwencje też...

a tak na marginesie - mam kilku kolegów policjantów-motocyklistów i jest mi przykro jak ktoś generalizuje i nazywa policję psami. To jeszcze rozumiem u zbuntowanych małolatów ale u dorosłej kobiety?

Pozdrawiam Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważacie że jest tu wina PSÓW!!

 

Jak wiele osób zasugerowało Przy Piwie, trzeba by poznać racje obu stron, relacje osób postronnych będących świadkami tragicznego zdarzenia. Moim zdaniem należałoby również ustalić, ile wspólnego łączyło pechowego kierowcę motocykla z pseudokibicami, czy pechowym zbiegiem okoliczności znalazł się on po prostu w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Ważne jest, czy los taki spotkał go "tylko" za ucieczkę przed policją, czy miał coś więcej na sumieniu.

Tak czy siak, nie chciałbym być w skórze tych policjantów.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSÓW to sobie renatko poszukaj na podwórku

 

Kilka przykładow:

Psy- film o policji, jakos sie nie obrazali

Ostatnio w rozmowie ze znajomym policjantem sam o sobie stwierdzil: "taki juz moj psi instynkt"

Mysle ze sie tego niepotrzebnie czepiasz

 

He ... jak mówię o sobie to używam czasami określenia "stary pierdziel" ale jakby ktoś tak mi powiedział lub napisał to bym go brzydko nazwał. Wszystko zależy od kontekstu.

 

PS

Dotyczy to także określenia "zgred"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...