Skocz do zawartości

GS 500 na kole :-)


Rekomendowane odpowiedzi

NAZI => Mysle ,ze jeden zab bedzie mial znaczenie. Tak jak jeden zab mniej.

 

Sylwia => Tak, zaciera sie. Dlatego warto dolac litr wiecej oleju.

 

Spidi => Pokaz mi kolesia ,co przejedzie przynajmniej 10m na gumie na GS'ie wyrwanym z gazu, to stawiam krate.

Ja nie jestem lekki i slaby w sumie tez nie. Probowalem z gazu wyrywac i to dosc dlugo. Czesto wyrwalem i pojechalem zaledwie pare metrow.

Nie wiem czy to kwestia umiejetnosci, ale z gazu na stojaco jest straaasznie ciezko ujechac. Po prostu brakuje mu mocy na takie cos.

 

 

zrobil tym GS-em 12-ke, podginajac o asfalt tablice rejestracyjna

Szacun dla kolesia :mrgreen:

 

Baza => Na jedynce. Probuje wrzucic dwojke, ale trudno strasznie.

Zreszta opisze to chyba pozniej.

 

ZimnY => Robie to tak :

Strzal ze sprzegla moge wykonac od 0,5 tys do 5 tys RPM. Czyli prawie od 0 kmh do 30-40 kmh. Potem GS nie chce podniesc kola do gory, przynajmniej mi :P

Powiedzmy - jade sobie, wolno przewaznie, albo miminalnie szybko.

Ciskam klame i uderzam przynajmniej do 7-8 tys RPM.

W tym momencie jestem pewny ,ze mnie podniesie. Pierwsze proby, to byl strach, ale jest do opanowania.

Jak jestem juz u gory, tak prawie w pionie, to popuszczam gaz, zeby nie poleciec na plery. W szczegolnosci jak uderzam z klamy tak z 9 tys RPM.

Czyli : sprzeglo, gaz na full, przytrzymuje 0,5 - 0,7 sec do 7-9 tys RPM i do gory. Potem popuszczam i utrzymuje gazem lub rownowaga. Ale przewaznie tym i tym i czesto jak juz lece to sie troche odchylam do tylu, zeby dluzej zajechac.

 

Problem jest wtedy ,gdy dobije do 10-11 tys obr i kolo mi spada, bo moc mi sie konczy. Staram sie wrzucic dwojke, ale dziwnie to wychodzi.

Zeby ja wsadzic ,to musze popuscic gaz, lub byc w dobrym pionie, a to z kolei spowoduje, ze jak wrzuce dwojke (wieksza zebatka) to cofnie mnie jeszcze bardziej do tylu. Strach jest, ale jeszcze to pocwicze :)

 

Spidi => Dzieki za rady, z pewnych na pewno skorzystam :)

Co do ubioru, to masz racje, tylko do tych fot ubralem sie tak na luzaku.

Przewaznie mam jeszcze kurtke i rekawice. A zadziej spodnie, bo za cieplo w nich.

Co do stawiania to probuje znalezc ten idealny srodek, ale dwojke tez bede probowac zapiac. Chociaz czasem mi sie udaje, to GS ma tam gorsze przelozenie i trace moc i spadam...

Zreszta wszystko kwestia praktyki :D

 

zbyhu => No nie wiem czy cierpi. Cierpi na pewno, bo jest miekko, ale daje rade. Jak spadam to staram sie jesze dodac gazu, zeby ladowanie bylo mieksze, a nie "TAKIE PIERDOLNIECIE" :)

 

 

Dzieki wszystkim za mile slowa, przydadza sie do dalszych zmagan :0

I dziekuje rowniez tym (przeciwnikom), ktorzy mnie nie bluzgaja za to co robie.

 

Heh, jestem na www.bikepics.com ,klawo :mrgreen:

 

Pozdr. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co to wszystko? przeciez ktos tak zaprojektował motocykle zeby nimi jezdzic na 2 kolach myslicie ze to przednie kolo jest dla ozdoby ale ok kazdy robi co chce' date=' tyl;ko sie nie połamcie i nie zrżnijcie motorow to bedzie fajnie[/quote'] Popieram ale kazdy jest kowalem swojego losu mnie takie igraszki nie rajcują szkoda moto :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Andon ale po co się emocjonować? Jak chce i go na to stać to jego sprawa, my przynajmniej możemy sobie popatrzeć na ładne wheelie. Tobie nikt nie każe stawiać twojego moto na gume - przecież na początku tematu jest:

"Jezeli jestes przeciwnikiem latania na gumie - po prostu sie nie udzielaj, dziekuje."

 

i tyle w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 => Kiedys myslalem ' date='ze jestes wporzo, ale od pewnego czasu jestes zalosny. Smutne to jest :-/[/quote']

Moze mnie oswiecisz pod jakim względem jestem żałosny? Bo coraz bardziej zaczynam uwazac ze to z tobą cos nie tak... Nie chce byc nie miły wiec nie bede sie rozwijał :mrgreen:

 

Tobie nikt nie każe stawiać twojego moto na gume - przecież na początku tematu jest:

"Jezeli jestes przeciwnikiem latania na gumie - po prostu sie nie udzielaj' date=' dziekuje." [/quote']

Ps Nie jestem przeciwnikiem latania na gumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 => Juz Cie oswiecam. Wystarczy spojrzec na Twoje odpowiedzi w tym temacie.

 

Sprzęgła juz tez nie masz od jakiegos tygodnia

A czemu?

Bo burak jesteś

 

Ale Master chce byc kozakiem i zabija swojego Gs-a. Sprzęgło juz umarło, zobaczymy co dalej

 

 

Nie rozumiem o co ci chodzi? Cos ci nie pasuje? W innych tematach tez masz do mnie zale.

Nie wiem czy to twoje specyficzne poczucie humoru, ale zapewniam cie - nie jestes smieszny.

 

Na zaspie jest podobnie. Ja mowie czesc, a ty od razu mowisz cos o moim GS'ie. Ze to suzuki i tam same stuki, ze ci cos nie pasuje, ze jestes fajny i w ogole, a wszyscy w okolo, a najbardziej ja - smierdze.

 

Teraz juz wiesz dlaczego uwazam ,ze Twoje zachowanie jest infantylne, a twoja postawa zalosna.

Moze teraz ty mnie oswiecisz , co jest ze mna nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 => Juz Cie oswiecam. Wystarczy spojrzec na Twoje odpowiedzi w tym temacie.

Wiesz co to są ku*wa emoty i do czego służą?

W innych tematach tez masz do mnie zale.

O który temat ci chodzi?

 

Nie wiem czy to twoje specyficzne poczucie humoru, ale zapewniam cie - nie jestes smieszny.

Za to ty jestes smieszny siadajac na bak i myslac ze jestes mistrzem frestailu :-D

 

Ja mowie czesc, a ty od razu mowisz cos o moim GS'ie

A wiesz co to znaczy zartowac?

Wydaje mi sie ze masz wielka manie nizszosci I NIE TYLKO JA TO ZAUWAZYLEM ;)

a najbardziej ja - smierdze.

Nie pamietam zebym powiedzial ze smierdzisz, jakos nigdy nie wachalem :flesje:

Teraz juz wiesz dlaczego uwazam ,ze Twoje zachowanie jest infantylne, a twoja postawa zalosna.

Nadal nie wiem.... Dla mnie jestes dzieciakiem ktoremu rodzice kupili zabawke... a teksty typu dasz mi sie przejechac na (niejednego juz prosiles) sa conajmniej smieszne i nie na miejscu. Dla mnie jestes zwyklym lanserem ktorego nawet na wache czasami nie stac. Poza tym na GSa raczej nic nie wyrwiesz..... A jak zdejmiesz kask to juz jest naprawde tragedia..... :mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...