Skocz do zawartości

wolna xj 600n


Gość krzysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam pytanie,.mam xj600n z2003r.i na 6 biegu dochodzi do170.na piatym tez do 170.cos nie tak ,chyba.zebatki fabryczne,z salonu-to nie moze byc dlawiona...prawda?pomocy..nie chodzi mi o jazde na maxa.ale stara GSa z 89 r ,mnie zostawia daleko z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie chodzi mi o jazde na maxa.ale stara GSa z 89 r ' date='mnie zostawia daleko z tylu...[/quote']

tak jest panowie :) taka jest prawda, takie są dzisiejsze realia. Tu już nie chodzi o speed, tylko o honor :) Ciągła rywalizacja ;) (sorry za posta nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać :P )

Pozdroo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO BYŁA DOBRA XJ-ka I NIE OSZUKIWAŁ BO PO 4 LATACH JUZ TYLE NIE JECHAŁA A DALEJ GPZ ZOSTAWAŁA!!:) TYLKO RAZ UDAŁO MI SIE TYLE WYKRECIC NIE WNIKAM JAKIE BYŁY OKOLCZNOSCI (GÓRKI I WIATRY);)

JECHAŁEM 200km/h WE 2 OSOBY!! :P

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, zacial ci sie klawisz.

Do Krzyska - XJ nie jest do tego zeby jechac 200 km/h tylko jechac wygodnie w 2 osoby, daleko i za niewielkie pieniadze.

Nie mozna miec za wiele w jednym moto tak jak miec ciastko i je zjesc jednoczesnie.

 

Adam M.

 

[ Dopisane: Niedziela 11 Wrzesień, 2005 ]

Aha i GS z 89r nie jest stara, moja z 84 r jest stara a i tak na XJ tylko smrod z wydechow bys wachal.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak chlopaki ,predkosc predkoscia ,tylko 5 bieg i szosty.kreca na takich samych predkosciach,natomiast obroty na 5 biegu do konca, a na szostym do 7000,jakby mocy brakowalo .i o to mi wlasnie chodzi,,,,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie XJty były zdaje się w 3 wersjach - zdławione 34 KM i dwie otwarte 50 i 61 KM. Max dla wersji 50 KM to własnie jakieś 170-175/godz i może tę wersję posiadasz?

Stare XJty miały przyzwoite 73 KM i faktycznie 200 km było osiagalne ale wtedy jakość prowadzenia się była... no wcale jej nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja Diverka S '92 idzie licznikowe 190 km/h i ani kilometra wiecej. Jechałem po prostym i w bezwietrzną pogode. Myśle że to zadowalający wynik. Piszesz że masz XJ n-ke z 2003 roku więc chyba masz 50KM, więc v-max bedzie właśnie taki (175km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...