Skocz do zawartości

oswietlenie pod akumulator


Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktorys z was ma podlaczone oswietlenie do crossa tylko z akumulatora ktory nie jest ladowany przez motocykl jak to sie spisuje i ile godzin to swieci gdzie mozna kupic taki akumulator i gdzie go najlepiej zamontowac dodam za chodzi mi o honde cr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moim zdaniem na akumulatorze dlugo nie pociagniesz, no chyba ze kupisz nowke, z duza iloscia ampero godzin, tylko ze takie cos stoi ponad 100zl, a jak szybko padnie to zalezy tez jakie lampy zamontujesz,

u mnie np. w DRce standardowo jest 40wat/45wat (krotkie/dlugie)

teraz zamontowalem owiewke UFO z 2 lampami po 35wat,

fajny bajer tylko ze jak bys chcial jechac na 2 zarowach na raz to akumulator dosc szybko padnie, bodajze to sie nawet jakos oblicza,

jak dlugo wytrzyma, ale wzoru nie pamietam

a gdzie zamontowac? tam gdzie bedzie miejsce :)

 

po prostu musisz szukac jakies oszczednego oswietlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale musi byc jakis sposob zeby jechac np bez posrednio z instalacji :) bo sprzedaja przeciez lampy jak w dt wymontujesz aku to tez lampy swieca tylko na dzialajacym silniku wiec moim zdaniem mozna by sie gdzies wpiac :)

 

W dt jest cewka od swiatel w crossach niema ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, światło w crosie?

a po co ci światło w crosie?

 

ojciec sie pytał jakiegoś mechanika w sprawie Cz-ty 516 to mu powiedział że nie da rady zrobić oświetlenia do Cz-ty crosowej.Że instalacja elektryczna nie da rady.

Ale na allegro znajduje się taki wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm' date=' światło w crosie?

a po co ci światło w crosie?

 

ojciec sie pytał jakiegoś mechanika w sprawie Cz-ty 516 to mu powiedział że nie da rady zrobić oświetlenia do Cz-ty crosowej.Że instalacja elektryczna nie da rady.

Ale na allegro znajduje się taki wynalazki.[/quote']

 

swiatlo mi potrzebne bo jak wiesz czasami sie sciemnia i ciezko tak wracac z poligonu czy lasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo mi potrzebne bo jak wiesz czasami sie sciemnia i ciezko tak wracac z poligonu czy lasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jest święta racja. Gdybym miał crossa to też bym o tym myślał, a skoro Halogeny rowerowe działają na bateriach to chyba jakaś uniwersalna owiewka pociągneła by troche na akumulatorze :!:

W sumie nie jestem zbyt doświadczony w tych sprawach, ale wydaje mi się że jest to do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jakis akumulator z 7Ah to pocianie z 1 godzine bezproblemowo [teoreycznie 2 ] na allegro masz zelowy za 28 [http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63455093

a w terenie i tak dlozej niebedziesz latal po ciemku a droge oswietli wystarczajaca ale bedziesz musial ladowac przed kazdym wyjazdem

 

tutaj jest pelna oferta akumulatorow http://www.elecond.com.pl/baterie/szukaj.p...12v&stan=szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest święta racja. Gdybym miał crossa to też bym o tym myślał' date=' a skoro Halogeny rowerowe działają na bateriach to chyba jakaś uniwersalna owiewka pociągneła by troche na akumulatorze

W sumie nie jestem zbyt doświadczony w tych sprawach, ale wydaje mi się że jest to do zrobienia [/quote']

Niestety nie jest.

 

Juz napisalem co mozesz zrobic i przestan kombinowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...