Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe. Ja słyszałem opinie od jednego z 4umowiczów że EXC 200 to niewypał. Mi się osobiście podoba ale nic o nim nie wiem. Tak nawiasem to koleś musi być niezły kozak skoro w wieku 65 lat śmiga na tak mocnym hard enduro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Strzałek. Tego chciałem się dowiedzieć. Bo tak myślałem również o EXC 200 (miałbym bardzo duży zapas mocy, mase tylko troszke większą od EXC 125 a pozatym to nie zmieniłbym motocykla po 2 sezonach tylko pojeździł na nim dużej) Z tego co wiem to chyba miałeś EXC 200. jeśli mówisz że jest super to warto się nad nim zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kamikaze taki skuter i po kłopocie tani,japończyk(honda) za 1000zł >http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62539278

 

Na allegro sa skuterki za 1200 zl. z 2003r. 8) np. Kymco 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exc 200 jest dobry ale 250 4t to podobno niewypał

crosy na asfalcie dostają po dupie nie tylko jesli chodzi o skrzynie ale także o cały napęd no i wiadomo opony. a to dlatego że w crosie zębatka jest na sztywno przymocowana do piasty i każde szarpnięcie tylnego koła jest bez żadnej amortyzacji przekazywane na łańcuch, wałek zdawczy i dalej skrzynie biegów. w zeszłym sezonie podczas ostatniej jazdy przed rozbieraniem motoru, poleciało mi 11 zębów z tylnej zębatki po ostrej jeździe po asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...a jak wygląda różnica między EXC 125 a 200??????? Oprócz pojemności oczywiście.

 

[ Dopisane: 10-09-2005, 21:30 ]

Może ktoś napisze po ile kucyków mają trzy w/w modele? W necie nie ma takich danych. Wiem tylko że wagowo różnią się o kilka kilo. Czy EXC 250 to 2T???? Jeśli tak to musi być zajebiście mocny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...