Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIE CHCE ŻADNEJ DR!!! Proste dwie sprawy - dojazd do szkoły 2. sprawa to że chce teraz kupić w miare mocny motocykl który nie znudzi mi się po 6 miechach jazdy. pozdro

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 22:10 ]

Z tą DR to nie mój pomysł (nawet mi na myśl nie przyszło że miałbym to kupić) po prostu zapytałem ile ma koni. To wszystko. Ale dobra koniec tego tematu bo już sie zdecydowałem na model i koniec kropka. Dzięki wszystkim za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE CHCE ŻADNEJ DR!!! Proste dwie sprawy - dojazd do szkoły 2. sprawa to że chce teraz kupić w miare mocny motocykl który nie znudzi mi się po 6 miechach jazdy. pozdro

A mozesz powiedziec czemu nie chcesz dwoch moto? Na kazda propozycje odpowiadasz a tej jakbys nie zauwazal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOJE ZDANIE JEST TAKIE :

zalozyles nowy temat bo ci sie nudzilo...

I tak nigdy bys tego motoru nie kupil a po drugie rodzice by cie autostrada nie puscili na motorze w tym wieku bo nie ma takich ktorzy by puscili !!

A po trzecie chcesz sobie widocznie troche postow nabic i byc fajnym :)

bez obrazy ale takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO wiesz co Twoje posty są kompletnie do BANI. Sprowadzają sie tylko do dwóch tekstów. "Zobacz w archiwum" i "temat do bani". Jeśli tak masz wszystko komentować to lepiej nic nie pisz. To że Ciebie eloelo rodzice nie puszczą na autostrade to nie znaczy że moi mi nie pozwolą (przecież nawet ich nie znasz więc skąd możesz to wiedzieć). Temat założyłem bo chciałem poznać wszą opinie. ENDURO- jak zwykle nie na temat, eloelo-wkurzył sie na mnie nie wiem o co, enduroguy- jedyny który potrafi normalnie odpowiedzieć na pytanie w temacie, reszta -ok. To jest moje podsumowanie...pozdro i naprawde skończmy temat bo ja już swoje wiem.

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 22:50 ]

A co mnie obchodzi że kupiłeś CR??? Nic a jednak nie komentuje Twojego postu "kupiłem sete fulla" w stylu że jest do bani. Troche więcej zrozumienia dla innych ENDURO.

być fajnym
ten tekst mnie dosłownie powalił :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tekst mnie dosłownie powalił

No mnie tez :]

 

eloelo-wkurzył sie na mnie nie wiem o co

Ja sie na nikogo tutaj nie wkurzam... Tylko Zalozyles temat o nazwie "Żegnaj enduro...witaj asfalcie"

Jak by to bylo juz postanowione na amen :]

wiec tego tez nie rozumiem...

Tak jak napisalem wczesniej jezdzij z tata i kup sobie tego exc i nic nie kombinuj :]

 

elkurczako : ogarem chyba troche dluzej by jechal do szkoly to raz a dwa to ze na trasie moze sie w kazdej chiwli zepsuc i w ogole nie dojedzie i jeszce wiekszy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem kupic jakis skuter za 2 tys. uzywke i poginac do szkoly, po odblokowaniu bedzie lecial ponad 70km/h

jak za malo to kup 80 czy 125, a nie 50 i nie pekaj :)

 

no i panowie bez klotni bo szef sie znow wkurzy, robi sie tu jak w motorowery/skutery, trzymac poziom :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi że kupiłeś CR???

A co mnei obchodzi jakis twój problem :!: :!: :!: :!: :!:

ENDURO wiesz co Twoje posty są kompletnie do BANI. Sprowadzają sie tylko do dwóch tekstów

Now właśnie co ten twój post temat wniósł NIC!!!!Jakiś problem (tamat)"Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(" Buhahahah

 

[ Dopisane: 09-09-2005, 14:49 ]

Ja sie tylko chciałem pochwalić że kupiłem Cr i tyle :) .

 

PS.Sorki moża za ostro pojechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...