Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem. Ponieważ przeprowadziłem sie na wieś gdzie nie ma ani pociągu, ani lini autobusowej (jest ale w ogóle mi nie pasuje) musze sam zorganizować sobie dojazd do budy. Dlatego musze sprzedać enduro i przesiąść sie na coś mocniejszego "na asfalt" wszystko byłoby ładnie,gdyby nie to że musze przejechać autostradą... dlatego zdaje na A1. I mój plan jest taki. Kupić wymarzonego KTM EXC 125 i przerobić na supermoto a kostke mieć w domu na zmiane. Jednak wiem że to nie są motocykle stworzone do jazdy po autostradzie, mieście itd i w ten sposób katuje sprzęt (nikt jednak nie mówi o jeździe na maxa po autostradzie!!)...jeśli nie to pozostanie mi kupno jakiegoś ścigacza 125 (jednak to mnie nie kręci)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, coś jest nie tak.

 

Rodzice nie mogą Cię podwozić i odbierać ze szkoły?

Masz przez cały rok dojeżdżać motocyklem do szkoły? Zima, snieg, chlapa na drodze!?

Nikt inny z Twojej wioski nie jeździ do tej samej budy?

Już kilka dni roku szkolnego minęło i jakoś musiałeś dojeżdżać i wracać. Jak to robiłeś? A zanim zrobisz A1 to będzie pewnie będzie już wiosna pełną gębą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz poszukac czegos 4T, najlepiej 250 zarejestrowane na 125, jednak o cos takiego nie jest latwo. A z dojazdem motorem do szkoly to sa problemy rozne, poniewaz musisz byc przygotowany na pogode i nie pogode, warto by miec jakis lokal dla motoru,bo przed szkola to nie jest bezpiecznie. Ciezka przeprawa przed Toba, ale nie ma zeczy niemozliwych.

Impossible is nothing :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz mieć duzo kasy jeśli stać Cię na EXC.

Jeśli stać cie na EXC to stac cie napewno na jakies Mito dodatkowo. za 500 euro we Włoszech kupisz Cagiwe Mito 125.

najwyzej odżałuj enduro,kup troche gorsze,nierejestruj i jezdzij bez rejestracji a jak ci bedzie trzeba cos zalatwic to bierzesz Mito.

CHyba ze stać Cie na opłaty obydwu motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Musze sprostować. Moge dojezdrzać do szkoły z ojcem (narazie tak robie i zimą też tak bede robił) ale chce sie usamodzielnić. P.S kiedy chce z kumplami gdzieś wyskoczyć to nie bede prosił ojca żeby zawiózł mnie tam, odebrał stamtąd itp. trzeba sie kiedyś usamodzielnić i odciążyć rodziców. Pozdro

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 18:31 ]

P.S stać mnie na EXC ale tylko na EXc :mrgreen: fundusz jest ale ograniczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba teraz też sie przesiąde na szosowy motor na jeden sezon bo mam mature i na motocross nie bede mial za wiele czasu, poza tym chce troche pozbierać jeszcze i kupić coś nowszego do motocrossu za rok. na razie jestem zdecydowany na zzr 600 ale jeszcze musze sprzedać huske i nie wiem czy to pójdzie tak łatwo. supermoto raczej odpada bo to większe pieniądze poza tym chciałbym troche podróżować w dalsze trasy a wiadomo SM sie do tego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge dojezdrzać do szkoły z ojcem (narazie tak robie i zimą też tak bede robił) ale chce sie usamodzielnić.

To widze ze Cie jeszcze nie zlapala zajawka na enduro :mrgreen: . Stary kup sobie jakis stary skuter 50cc 4takt za 1200zł i nawet bez A1 mozesz ganiac a na EXC utargujesz te 1200zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...