Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie baw się w żadne 80ccm lepiej kup 125ccm np DT/CRM/KDX/RX

 

Popieram ! :) :D :P

 

Czy bedzie na Ciebie za mala... Dt80 podkrecona na maxa (bez zadnych kostek i innych wiejskich tunningow) bedzie dobra dla osoby o wzroscie gdzies tak do 180. Jezeli masz 185 to raczej powinienes szukac czegos wiekszego, bo na Dt80 bedziesz wygladac troche dziwnie :P

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wielkośc dt80. Jest wiele mitów, które mówią że jest wielkości 50-tki,to nie prawda. Nie miałem porównania z 125 ale myśle że dt80 może być nawet wyższa. Ja mam podwyższoną (taką kupiłem) mam ponad 175cm wzrostu i nie stoje na niej całymi nogami. Narazie motor jest w odstawce(remont silnika) i wysokość mi nie przeszkadza :) potem możliwe, że będę musiał go troszke obniżyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wysokość naszego sprzętu powinna być tak dopasowana, aby się wygodnie jeździło. Lepiej żeby moto wyglądał jak żyrafa niż nogi po dłuższej jeździe odpadły z powodu zbyt mocnych zgięć :):P

 

[ Dopisane: 13-09-2005, 17:32 ]

O to że dt wygląda jak zabawka raczej się martwić nie musisz, inna sprawa z bzyczeniem, a tu różnie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że wysokość naszego sprzętu powinna być tak dopasowana, aby się wygodnie jeździło. Lepiej żeby moto wyglądał jak żyrafa niż nogi po dłuższej jeździe odpadły z powodu zbyt mocnych zgięć [/quote']

Co za bzdura. Wyczyn jest niski specjalnie, bo na nizszym sprzecie czujesz sie pewniej i wg. mnie latwiej sie gania. Myslisz ze zawodnicy sobie montuja kielichy w zawieszeniu zeby bylo wyzsze??

O to że dt wygląda jak zabawka raczej się martwić nie musisz' date=' inna sprawa z bzyczeniem, a tu różnie bywa...[/quote']

A YZ125 albo Yz250 to nie bzyczy?

a ja boje sie ze kupie dt i beda sie smiali ze mnie że nie dość ze wygladasz na niej jak na zabawce to jeszcze w ogóle nie ma mocy i tylko bzyczy

To spytaj sie kolegow jaki sprzet by sie im podobal i wtedy mysl nad DT'tka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby moto wyglądał jak żyrafa niż nogi po dłuższej jeździe odpadły z powodu zbyt mocnych zgięć

:-D :-D właśnie widać teraz jak jeździsz na motrze :-D :-D zła postawa :lol: .Na crossie się prawie w ogóle nie sidzi non stop stoisz :!: jedynie w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...