Skocz do zawartości

Olej Orlen no 2T


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja też jeżdżę na takim oleju moim Simsonem i nawet jak dostaje ostro w dupe to nic się nie dzieje. Jak się naleje ile trzeba tego oleju to nie kopci... Więc myślę że nie jest taki najgorszy :) A ile on u was kosztuje? U mnie 9zł.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powoli zaczynam nie wyrabiać z kasą na olej do mojego motorku.

Zalecam zmiane motocykla, no chybaze nie masz na olej ale masz pieniadze na remont :lol: . Chcialem zauwazyc ze DT kreci w sumie 2 razy wyzej od Simsona. Mobil 1 polsyntetyczny kosztuje chyba troszke ponad 20zł takze roznica niewielka a olej 2 razy lepszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil extra 2T pol syntetyk albo syntetyk ;) lub midland 12-13 zl za 0,6l czyli cena podobna do mobila. Jezdzilem dt na nobilu i bylo super jezdze teraz na midlandzie i tez jest spoko :D

 

 

 

 

 

p.s. to ile ty jezdzisz ze ci na 2 tygodnie starcza (albo ile go lejesz ? ) mi litr mobila chyba na pol roku starczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. to ile ty jezdzisz ze ci na 2 tygodnie starcza (albo ile go lejesz ? ) mi litr mobila chyba na pol roku starczyl

Ja leje 1:40 to na 2 tygodnie starcza olej jak latam w miare rzadko :lol: . Zielorz to ja sie nie dziwie ze Ci ta CR na jednym tloku tak długo lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jezdze na coasstrolu R2 który u mnie kosztuje 45 zeta

Ale Wy macie drogie te oleje :roll: u mnie castrol r2 racinbike(właśnie leje taki do Cr)kosztuje 37zł.A Midland za butelke 0,6,9zł.Tylko ze hurtownia GROJZ wycofała się ze sprzedażą oleju Midland gdyż praktycznie nikt go nikt go nie kupował...a Castrol R2 schodził jak świeże bułeczki.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jezdze przynajmniej raz w tygodniu :P butelka 0,6 starcza nmi na jakies 4 banki :P a ja jade do nas (do osw) to biore jedna banke paliwa a jak do wrzesni czy gdzies dalej to 2 ;) a mowia ze wyczyny duzo pala

 

 

p.s. W dt mi na pol roku starczyla

 

p.s.2. tu mi na mniej starcza ;) na duuuuzo mniej ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...