Skocz do zawartości

Wielki Poznański Motobazar


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak dlamnie to była wielka lipa

fakt ze ten gość te ciuchy z kartona miał tanio ale poza tym to syf wiara poszalała z cenami niektóre ciuchy to nawet drożej niż w sklepie Louis'a 8O

przyjżałem sie troszkę bardziej ludzika handlującym częściami do japońców było kilku co mieli sporo ale każdy plastik jak oglądałem zawsze miał coś nie tak a to pęknięty a to jakiś brak itp ale zastanawia mnie to że przez tel wszyscy oni mówią że dana część jest surpe i nawet nie potrzebuje malowania bo wyglada jak oryginał (moim zdaniem to przegięcie) i dlatego wydaj mi sie że korzystniej kupowac na takim bazarze bo chociaz się widzi co dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:) Czy pamietacie czarnego Gs'a ktory stał do sprzedania na moto bazarku (przynajmniej w sobote), mam fote ale nie mam zadnych namiarow a zwrocil uwage znajomego. Posiadal szybke Givi i kufer ze stelazem, jesli macie "jego" dane dajta znac ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

bylem w sobote i ogolnie malo stoisk z czesciami, a jezeli juz to sprzedawali jakis szmelc i za duza kase.Do ruskow czesci byly w dwoch miejscach, w trzecim byla hała. Tych ruskich calkiem poj... ało. Chca tyle kasy za byle gow...o ze glowa boli.A wiadomo ze te ruskie produkty sa malo trwale i szybko sie zuzywaja.Powinny byc tanie jak barszcz.Ale moim zdaniem tak jest bo jest teraz moda na te sprzety i popyt na to.Przez takich szwabow co przyjezdzaja na bazary i kupuja wszystko jak leci (jeden zostawil prawie 2000zl ! sam widzialem), bo dla nich to sa smieszne pieniadze. Niedlugo czesci do japoncow beda tansze :-) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrdowienia dla LUZIPOWER. Ojciec ciebie rozpoznał i sam miałem tą przyjemność zobatrzyc na jakim sprzęcie jeździsz. It's good.

To raczej ja Go rozpoznałem i się obruciłem ! miałem nadzieje, że od razu podejdzie na papieroska (gaduszke) bo stanąłem 50 m dalej, ale niestety ! z forumowiczów spotkałem Tine, Fat-a i Liska już tak nie narzekajcie - zawsze fajnie popatrzeć, pochodzić między Swoimi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że taki se był ten bazar to tak jak LUZIPOWER pisze zawsze fajnie jest pochodzić na takim bajzlu wsród swoich;)))) Zamienić pare słówek spalić peta (jak ktoś pali) :flesje: Miałem dzisiaj już nie przyjechać ale coś mnie podkusiło i prosze sami znajomi - aż miło sie zrobiło ;) Pozdrówka dla wszystkich- a tera lece na piwko :crossy: Ps. zFat-em sie nie spotkałem ale widziałem jakiegoś gościa co miał 180 w rękach i rozmawiał z LUZIPOWEREM-- FAT czy to byłeś Ty?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. zFat-em sie nie spotkałem ale widziałem jakiegoś gościa co miał 180 w rękach i rozmawiał z LUZIPOWEREM-- FAT czy to byłeś Ty?????

calkiem mozliwe, jesli w czarno - czerwonym kombinezonie to ja.

 

Ja w koncu kupilem Pilota Sporta u Gumisia, takiego na przepekanie do konca sezonu i przejscie przegladu ;-) Ale ogolnie w kwesti naprawde ladnych opon to bieda z nedza, jak z innymi rzeczami to nie wiem. Niemniej towarzysko udany wypad, chociaz cos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej ja Go rozpoznałem i się obruciłem ! miałem nadzieje, że od razu podejdzie na papieroska (gaduszke) bo stanąłem 50 m dalej, ale niestety !

 

Chciał podejść tzn moze ja chciałem ale zauważyliśmy że przyjechałeś z paroma osobami więc nie chcialiśmy przeszkadzać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...