Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

tmk851

praktycznie wszystkie części do Triumphów są teraz dostępne. Jeśli nie u polskiego przedstawiciela, to na przykład tu: http://www.worldoftr...model_id=169202 Niestety, z doświadczenia wiem, że w porównaniu z innymi sprzętami, które sa bardziej popularne, trzeba zazwyczaj zapłacić więcej. Warto szukać części używanych na ebay, mnie udało się w ten sposób kupić korzystnie kilka elementów, za 20 - 30% wartości nowych. Szukając na ebay-u trzeba tylko pamiętać, żeby przeszukiwać cały świat, jeśli tego nie zmienisz, wyświetlą się tylko aukcje, których wystawcy zaznaczyli opcję wysyłki do Polski. A można próbować się dogadywać też z innymi. Ja tak z USA ściągałem na przykład.

LwG

Edytowane przez lehoo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz mam dylemat czy nie pomyslęc bardzo intensywnie nad tym tt600 :) pogadam jeszcze ze znajomym motocyklistą co on o tym sądzi, co prawda jeździ na hajce, więc będzie polecał suzuki ;) hehe zobaczymy :) być moze powie iż ma znajomych co śmigają triumphem ;) a jak z mechanikami? czy silnik mocno się różni od innych? każdy mechanik motocyklowy jest w stanie go ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś Daytona ? Silniki sprawdzone.Ze swojej strony mogę polecić jakiegoś Triumpha z silnikiem 1050 ccm ,bo z takim mam doczynienia-jest OK.Tylko widzę ,że szukasz jakiegoś sporta -to tylko jeszcze wspomniana Daytona lub Sprint ST. Myślę ,że tych modeli nie ma co się obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taką pojemność to się nie porwę :) jeździłem trochę motocyklami, ale to byłby mój pierwszy własny, dlatego chcę max 600. Zauwazyłem również iż tt600 jest mało popularny w stosunku do innych triumph'ów. Więc moze coś w tym jest. Ogólnie bardzo podobają mi się plastiki, ale moto służć mi będzie do wyjazdów za miasto jak i zabieranie narzyczonej na przejażdzki ;) Koncepcja kupna nie jest do konca znana. postawowe informacje po ustaleniach z moją dziewczyną:

1) nie czerwony

2) z owiewką - przynajmniej czacha

3) pojemność 600 i max ok 100KM

4) przede wszystkim zdrowy silnik, moto może być trochę przerysowane, ale nie powypadkowe i aby jego stan nadawał się iż nie musiał bym od razu wsadzać ogromnych pieniędzy.

5) fundusz w danym momencie 7tys, z każdym następnym msc troche wzrośnie.

 

Pierwsze dwa ptk nie ja wymyśliłem :)

Edytowane przez tmk851
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tmk851, widzisz, wg mnie Daytona się do tego świetnie nadaje. Wystarczy ją lekko doposażyć i już masz :biggrin: typowy turystyk :laugh:

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/2LhFRcNhSI4AKjiDWb08Zm_G5HbuE6gvUbU6X62Vu9c?feat=directlink

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście ,że nie zażyczyła sobie RÓŻOWEGO :biggrin: .Nie wiem czy powinienem się przyznawać,mój GT też jest moim pierwszym moto :cool: .Potrzebowałem do tych samych rzeczy co Ty ,czyli na co dzień ,w trasę z plecaczkiem (żona).Co do pojemności silnika,myślę że ona nie jest najważniejsza tylko charakterystyka pieca się liczy,a 1050 jest liniowym,przyjaznym silniczkiem.Początkowo również szukałem w 600-ach ,a skończyłem na 'Litrze" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lehoo73 Ty wysłałeś Swoje zdjęcie? fajnie wygląda doposażony taki :) rewelacja.. oj ile bym dał aby mi moto służyło jak najdłuzej a nie tylko do 30tki :) bo zostały mi tylko 2 lata hehe

 

 

Lider1979 to teraz mnie zdziwiłeś, ale jak sądze kazdy ma jakieś większe lub mniejsze doświadczenie. Nie wiem, na pewno miałbym obawy aby od razu rzucić sie na litra :) pożyjemy zobaczymy.. póki co czekam na lepszą też pogodę, bo szukanie moto i kupno tylko na wzrok to bez sensu, nawet nie ma jak się przejechać i sprawdzić czy np mi odpowiada jak i zobaczyć podstawowe jego zalety albo i wady, jak to w Polsce bywa, gdzie bezwypadek to taki który po prostu ma wszystko zakamuflowane ;)

Edytowane przez tmk851
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...