Skocz do zawartości

W końcu kupiłem :)


Elvis76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, kupiłem wreszcie moto :twisted: Jednak nie Yamaha, wybór padł na Suzuki Intruder VS 800 (też kardan :)), rocznik 1994, cieszę się jak małe dziecko :-D

Fajnie, że udało mi się go kupić przed końcem sezonu, trochę sobie jeszcze pojeżdżę. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy doradzali mi w moim poprzednim poście !

A poniżej zdjęcie mojego motocykla:

 

moto.jpg

 

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

jak nie jest to tajemnicą to ile cię kosztowalo to cacuszko ?

 

Pewnie, że nie jest tajemnicą, 9800 zł plus opłaty rejestracyjne, które musze jeszcze ponieść ;)

Oczywiście przy motorku trzeba troszkę rzeczy zrobić, ale to chyba normalne przy każdym używanym sprzęcie, także wliczyłem to w koszty :)

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 19:32 ]

A wiec ELVIS jednak Vs-ik i BDB. Pozdrawiam moze skoczymy kiedys nad zalewik jakis albo co :P  , no i gdyby jakies regulacje itp to zapraszam :twisted:

 

Dzięki ! A z "zalewikiem albo co" to trzymam za słowo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, piękny motor, piękny stan :) 800tka jest wystarczająca, cos wiekszego przynajmniej dla mnie nie potrzeba, jak pisałem w innym wątku, smigałem dzisiaj takim, bardzo fajnie sie jeździ, odejscie ma zaj*** styl równiez ;) intruder2br.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe-Pompka- czy ty kiedys nie napisales, ze intrudery wcale ci sie nie podobaja? :)

 

Ogólnie rzecz biorąc podobają mi się charakterystyka silnika (i łatwość przeróbki od draga po choppera w stylu Kapitan Ameryka) za to strasznie wkurzają mnie wady tych motocykli (mały i dziwacznie zamocowany bak, brak hamulców, zawieszenie do du*y i kilka inych).

 

Ten konkretny egzemplarz wygląda ładnie. Czrny kolor, wysunięte podnóżki, sporo chromu. Teraz jeszcze tylko wywalić lusterka, obniżyć zawoieszenie, zmienić kierunki i kierownicę i na koniec podłubac przy silniku i bedzie motocykl prawie idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...