Skocz do zawartości

Czy to możliwe? /Yamaha R1


jonasz13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapodaj jeszcze raz link bo ja tam żadnej R1 nie widze ;)

 

EDIT: ok, już działa :)

koleś nieuchronnie zbliża sie do spotkania z matką ziemią wiec co w tym dziwnego ?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to BA.

jasne że real.

ojojoj,nieciekawie sie to musiało skończyć.

 

pamietam, był taki fotomontarz jak gosc wyleciał z motocykla i lecial jak superman a motocykl zatrzymal sie na jakichs bandach.no przynajmniej mam nadzieje ze tamten obrazek o ktorym mowie to fotomontarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i takie sytuacje były, ale ta fotka to 99% fotomontaż

 

opcja w corelu nazywa się effect tool v, i nadodatek został użyty kwadratowy 'pędzelek' :lol:

 

fotomontazz.jpg

 

1 i 3 zaznaczona linia cięcia

2 białe plamki przy samej oponie (trudne do wycięcia, a niewidoczne z tej odległości) nie komponijące się z niczym, i nie mówcie, że to kamyczki bo białe elementy na kombinezonie mają inny (ciemniejszy) odcień

 

a no i warto zwrócić również uwagę na rozbierzności w ostrości jeźdźca i maszyny

 

weźcie powiększcie sobie to zdjęcie 500% to zobaczycie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem ekspertem w sprawach stratnej kompresji ale wydaje mi sie ze te ciekawostki moga byc naturalnym efektem zapisywania zdjecia w formacie jpg. tak czy inaczej sytuacja w wyscigach zdarza sie czesto i nie widze powodu zeby robic fotomontaz skoro mozna takich zdjec trzaskac ile dusza zapragnie (no, prawie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam... co miałoby być niemożliwe?? Gdzies w tle ląduje UFO a ja nie widze czy co???!!! :?

 

Pozatym nic nadzwyczajnego tam nie ma... koleś glebi wcale nie jakoś nadzwyczajnie... Widzieliście kiedykolwiek HIGH SIDE?? Mam wrażenie że nie... to jest tak potworna siła że ludków wywala z moto jak z katapulty a ważący powiedzmy 150kg sprzęt fruwa niemniej efektownei niestety najczęsciej goniąc kierowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kil|vov a czy ty Talibów w Klewkach nie widziałes czasem???????

 

Kil|vov jest dobry w klocki ale w drewniane ;):D:D:D:D:D:D

 

to jakaś zupa?

 

zawsze mogę się mylić, dałem sobie ten 1% :roll:

 

ale wytłumaczcie mi DOKŁADNIE jak mogła zaistnieć ta sytuacja? chętnie posłucham bo jestem autentycznie ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...