Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiec zgodnie z tradycją dodaję linka do zdjęć z dzisiejszych szaleństw w kisielinie

 

https://picasaweb.google.com/k.kielaszewski/TorStaryKisielin20110925?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLKixeeDhM6O8QE&feat=directlink

 

ps.

Rudy widziałem Cie jak wracałeś do domu minęliśmy się na łuku na wylocie ze Szlichtyngowej koło bliskiej jechaliśmy busami

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mieliście wypad :) Szkoda hajki...

 

A mi dziś nogi włażą w dupę... Pojechałem z żoną i dziećmi do Sobótki i wdrapywaliśmy się na Ślężę żółtym szlakiem. Było świetnie. Bardzo pozytywne wrażenie, zostawił po mnie przejazd obwodnicą Wrocławia. Po prostu pięknie się jechało. Brakowało mi tylko motocykla pod sobą! Nowy gładki asfalt, dobrze wyłukowane zakręty - bajka.

Jak będzie pogoda, to dobrze byłoby się tam wybrać :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z toru jak zawsze zajebiste! Mało brakowało a wczoraj ok. 16:00 też bym się znalazł w Kisielinie (oczywiście tylko przejazdem) ale w Sulechowie zjechałem na drogę nr 278 by ominąć Falubaz.

A gdzie byłem? Trasa wyszła niecałe 330km... główny cel to Rio de Świebodzin oraz jeziorko w Łagowie

 

Gdy jechałem samochodem na żużel to mijałem koło polo Majke, a na wiadukcie Tomka jak przeciskał się w korku oraz Karola z Adą jak wystartowali z Krasińskiego.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caroll ty paskudo na alejach w jeden dzien nawet lapki nie potrafiles pokazac... zdjecia z toru zajebiste:) moze mnie kiedys jako widza wezmiecie?:(

 

oooo nieprawda machnąłem na cześć ale nie widziałaś bo tak wywijałaś między samochodami :D hehe

 

A jak tam z przyczepnością asfaltu w Kisielinie ? Kiedyś byłem z dwa razy i nie za bardzo , całkowity brak zaufania do nawierzchni , i postanowiłem że nigdy więcej . A może jest już nowy dywanik wylany ?

 

przyczepność w Kisielinie niesamowita asfalt pierwsza klasa! przyczepność 100% ale nie da się ukryć ze dobre opony to tez podstawa

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywając za każdym razem jadąc można zobaczyć widowisko ślizgów :D

Niekoniecznie tych na kolanach :P

 

 

Marecki..dziś pierwszy ryk silnika nadszedł:) więc do weekendu myśle że wyjade:D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :) Jak złożysz to daj znać - umówimy się na śmiganie. Ciekawy jestem efektu końcowego- jak wyszły owiewki? chodzi mi o malowanie?

W końcu wracasz do gry, bo brakowało tu takiego jednego wariata :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz L może byłeś za czasów gdy toru nie obsługiwał Wallrav tylko w 100% PZMot a ponoc wtedy to troche gorzej wyglądało ... Pzdr.

 

Karol, ja nie wracałem do domu, ja jechałem się objechać :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...