Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos w sobote do bojanowa na zakonczenie sezonu?:) o 15.30 wyjazd z rynku w bojanowie a jakas trase na zaknczenie sezonu..

W sobote bede walczyć!

Brat szykuj grilla w sobote i gardło..nie planuj niczego jeśli chodiz o jazdę...PIJEMY!

Oczywiście za szczytny cel i to nei za białą wdowe:)

Natalia chce coś wam powiedzieć :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manuela gratulejszyn raz jeszcze :bigrazz:

Teraz jesteś easy rider'ka z uprawnieniami :crossy:

 

Kobylen - napisz gdzie i o której. Pracuję w Lesznie, więc jak będę miał akurat czas to chętnie Ci pomogę :buttrock:

 

Kolego bardzo byś mi pomógł, moge po Ciebie podjechać odwieźć Cię wiadomo nie ma problemu, mam być po południu podejrzewam jakaś 18? w jakich godzinach masz czas? podaj mi na p.w. nr kom jak mozesz?

1300km w 3dni Czechy Austria Słowacja youtube.com/watch?v=mutOtq91JFQ

2500km w deszczu Chorwacja youtube.com/watch?v=wqJ4vUBLybY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuuugiej nieobecności, piękny powrót w wielkim stylu, bo z dokumentem w dłoni :D

 

wczoraj, pierwsze podejście okazało się złotym strzałem! :icon_mrgreen:

pomimo ferelnego początku kursu jako wywrotkowa kaskaderka - ZDAŁAM NA PJ A zaliczając cały egzamin bezbłędnie :D :D :D ufff...

 

 

:clap: Bravo :clap: Bravo :clap: Bravo :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie motocykl sprawdzam o godzinie 21:00. Jeśli ktoś by mógł mi pomóc, ( głównie posłuchać silnika i czy dzwonu nie było) to połówka czeka już w lodówce ;) Ja w japońcach nie znam się tak dobrze, mój nr telefonu - 797606629 wystarczy puścić sygnał oddzwonie pozdrawiam!! i z góry dzięki!

1300km w 3dni Czechy Austria Słowacja youtube.com/watch?v=mutOtq91JFQ

2500km w deszczu Chorwacja youtube.com/watch?v=wqJ4vUBLybY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobylen w nocy chcesz oglądać i kupować moto?! :blink: Będzie ciemno i nawet przy dobrym świetle, dużo rzeczy po prostu można nie zauważyć. Zrób jak chcesz, lecz uważam, że to słaby pomysł, aby kupować sprzęt za parenaście lub więcej tys zł po ciemku...

jeżeli się jednak zdecydujesz, to może ktoś miejscowy z Leszna zaoferuje Ci pomoc, gdyż o tej godzinie będę sączył browara :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie motocykl sprawdzam o godzinie 21:00. Jeśli ktoś by mógł mi pomóc, ( głównie posłuchać silnika i czy dzwonu nie było) to połówka czeka już w lodówce ;) Ja w japońcach nie znam się tak dobrze, mój nr telefonu - 797606629 wystarczy puścić sygnał oddzwonie pozdrawiam!! i z góry dzięki!

 

 

podstawa to nie sprawdzać motocykla w nocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa to nie sprawdzać motocykla w nocy..

przełożyłem termin na sobote rano, ktoś chętny do pomocy?, czy tylko chętny do komentowania;)

1300km w 3dni Czechy Austria Słowacja youtube.com/watch?v=mutOtq91JFQ

2500km w deszczu Chorwacja youtube.com/watch?v=wqJ4vUBLybY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap: :clap:

Majka siedziałem dzisiaj na ławce na rynku i widziałem jak twój motorek niefortunnie się przewrócił :lalag: Zajebiście to wyglądało hehe

to nie bylo smieszne...;/ nie nawidze moich roz************ miesni w nodze..;/ ale moto nic sie nie stalo. i nie motorek tylko motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie bylo smieszne...;/ nie nawidze moich roz************ miesni w nodze..;/ ale moto nic sie nie stalo. i nie motorek tylko motocykl

 

 

 

Majka nie bądź taka do przodu bo Ci do tyłu zabraknie :icon_razz:

 

Coś nie masz szczęścia do tych motocykli/motorków!! :icon_biggrin: :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka nie bądź taka do przodu bo Ci do tyłu zabraknie :icon_razz:

 

Coś nie masz szczęścia do tych motocykli/motorków!! :icon_biggrin: :icon_biggrin: .

 

Napisal to ten co juz raz byl za bardzo do przodu....

 

A co do wywrotek to wypier..dolic sie moze kazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...