Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz myslalam ze dzis jest. wiec za tydzien w sobote. Wpadne autkiem a na jazde moto sie nie pisze bo jeszcze w pelni moje nie jest.

Pokierowac komus??? Marecki moge Cie wziac po drodze:D i ile nie boisz sie jezdzić a takim wariatem drogowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Wszystko się zgadza - mała zmyłka z datą... Chodzi o sobotę za tydzień, czyli 15 października :bigrazz:

 

Co do godziny to uważam, że 19.00 będzie odpowiednia aby zacząć :flesje: tym bardziej, że i tak wszyscy zejdą się gdzieś 20-21 :buttrock:

 

Tak więc ogłaszam, że ZAMKNIĘCIE SEZONU ODBĘDZIE SIĘ 15.10.2011r od godz. 19.00

 

ps. Eatthebackofbeyond, bardzo chętnie się z Tobą zabiorę :lalag:

 

Joey wstaw jakieś fotki w całości swego makarona :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można umówić się na latanie jak nie będzie padać - wezmę aparat i zrobimy sobie fotki - a później spotkanie w motorze :buttrock: :flesje:

 

Ps. Wyjeżdża ktoś dziś? Bo coś zjem i zamierzam przewietrzyć kości :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki spontan... to ostatnie dni kiedy można wyjechać w tym sezonie...

Mam nadzieje, że za tydzień w sobotę będzie pogoda i zrobimy wspólną przejażdżkę a później się sponiewieramy :flesje: :flesje: :flesje: mogę zamówić box, więc kto idzie?

 

dopisywac się:

1. Marecki_

2. Woziu

3. barthazz

4. JoEy69

5. Majka( mam byc jedyna?!)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

gdyby impreza miała miejsce tydzień później, to i ja zawitałabym:) Niestety w weekend, w który planujecie zakończenie będę intensywnie pracować:)

 

 

P.S. Gdyby ktoś coś słyszałam, jacyś zainteresowani...itp....Znajomi mają motocykl na sprzedaż:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1847962369

 

 

Pozdrawiam cieplutko,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...