Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze raz sie przypomne, w piatek o godzinie 19 w kosciele sw. Jana w Lesznie odbedzie sie slub mojej mamy, zapraszam wszystkich :)

 

Beti mowila ze zajmie sie wszystki, ale ze nie mam z nia kontaktu ostatnio, to napisze co wiem :P

 

Chcialbym zeby chetni przyjechali pod kosciol wlasnie na godzine 19, tam dziewczeta przyozdobia lusterka w cudne ;) wstazeczki slubne, nastepnie bedzie troszke czekania i eskorda do palacu w Pakoslawiu ( http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...8,1.234589&z=10 ). Predkosc przelotowa na trasie najlepiej okolo 60 - 80 km/h (Pale, pamietaj kilometrow nie mil/h! :P ) czyli taka zeby mi z samochodu ozdobek nie zerwalo, a jednoczesnie zeby totrzec tam o w miare rozsadnej porze... Ni ejstem jeszcze pewien czy pojedziemy dokladnie ta trasa, czy tez raczej ominiemy glowna droge krajowa, jak bede wiedzial to dam znac. W kazdym badz razzie toWy jedziecie z przodu, wiec fajnie by bylo jakbyscie wiedzieli jak co gdzie i kiedy :D

 

Wpiatek po poludniu ma byc ladna, bezchmurna pogoda ( http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coa...type=2n&id=2405 ), wiec mam nadzieje ze wszystko wyjdzie ladnie i frekfencja dopisze ;)

 

Acha doszly mnie tez sluchy ze podobno lokalna kablowka tez sie wybiera na slub do kosciola, wiec umyjcie motorki :-P

 

Do, mam nadzieje, zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz sie przypomne, w piatek o godzinie 19 w kosciele sw. Jana w Lesznie odbedzie sie slub mojej mamy, zapraszam wszystkich :)

 

Beti mowila ze zajmie sie wszystki, ale ze nie mam z nia kontaktu ostatnio, to napisze co wiem :P

 

Chcialbym zeby chetni przyjechali pod kosciol wlasnie na godzine 19, tam dziewczeta przyozdobia lusterka w cudne ;) wstazeczki slubne, nastepnie bedzie troszke czekania i eskorda do palacu w Pakoslawiu ( http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...8,1.234589&z=10 ). Predkosc przelotowa na trasie najlepiej okolo 60 - 80 km/h (Pale, pamietaj kilometrow nie mil/h! :P ) czyli taka zeby mi z samochodu ozdobek nie zerwalo, a jednoczesnie zeby totrzec tam o w miare rozsadnej porze... Ni ejstem jeszcze pewien czy pojedziemy dokladnie ta trasa, czy tez raczej ominiemy glowna droge krajowa, jak bede wiedzial to dam znac. W kazdym badz razzie toWy jedziecie z przodu, wiec fajnie by bylo jakbyscie wiedzieli jak co gdzie i kiedy :D

 

Wpiatek po poludniu ma byc ladna, bezchmurna pogoda ( http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coa...type=2n&id=2405 ), wiec mam nadzieje ze wszystko wyjdzie ladnie i frekfencja dopisze ;)

 

Acha doszly mnie tez sluchy ze podobno lokalna kablowka tez sie wybiera na slub do kosciola, wiec umyjcie motorki :-P

 

Do, mam nadzieje, zobaczenia :)

 

 

czy tych tasiemek starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predkosc przelotowa na trasie najlepiej okolo 60 - 80 km/h (Pale, pamietaj kilometrow nie mil/h! :P

 

Acha doszly mnie tez sluchy ze podobno lokalna kablowka tez sie wybiera na slub do kosciola, wiec umyjcie motorki :-P

 

Do, mam nadzieje, zobaczenia :)

 

Ale ja tych malych cyferek moge nie dojrzec :P

 

A co to tego mycia to wiesz.... ja mam takie cmetarzysko owadow na owiewce wiec nie wiem czy to zejdzie :P

 

czy tych tasiemek starczy?

 

Mysle ze spokojnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiemek wystarczy dla kazdego kto tylko dotrze przed kosciol, przypomne jeszcze raz o godzinie 19 parafia sw Jana - to ten pomiedzy ul Krolowej Jadwigi i Chrobrego, wejscie od Chrobrego.

 

Acha jedziemy jednak glowna trasa, czyli wyjazd na wroclawska, do Rawicza w Rawiczu na swiatlach skrecamy na wschod do pakoslawia, tak jak przedstawia to mapka zamieszczona wczesniej ;)

 

Pale ja mam specjalny preparat na zmiekczanie owadow, jak chcesz to Ci pozycze :-D

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jedziemy przez Miejską Górkę, to jest dużo dalej. Z Rawicza jedzie się przez Szymanowo, Chojno i jesteśmy w Pakosławiu. Droga super. Ale co tam mozna nawet jechać przez Wrocław :) Pozdro i do zobaczenia w Lesznie o 18.

P.S.

a co z tymi koszulami i krawatami o których mówiła Beti ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek nie o 18 tylko o 19 przed kosciolem Jana tak ja Witas pisal powyzej.

A z koszula jak dasz rade ale nie musi byc koniecznie.

 

a nie lepiej ustawić się na McD powiedzmy 18:30 (punktualnie) i podjechać pod kościół. btw ja bez koszuli (i pompy paliwa :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

ja juz z Wrocka:) Fajnie było wczoraj was zobaczyc:) I mysle, ze udalo sie i fajnie wypadlo to, pomimo braku koszul:P:P:P

 

No to jedziemy na Krotoszyn, ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D Jeszcze szczegóły dogadamy:):)

 

A&K, miło było was poznać:):)

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...