Skocz do zawartości

Głosniejszy wydech do Intrudera 1500 - jak znaleźć?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

mam prosbę...jeżdże Intruderem 1500, ale jakis taki za cichy :oops:

Nie chciałbym dudnić tak by mnie słyszeli 10 km przede mną, ale cos głosniejszego by się przydało...

Jak to rozwiazać...widziałem kiedys watek o rozwiercaniu tłumika...ale troche sie boje o elektronikę...może wie ktoś, gdzie kupić - poza serwisem suzuki - nowy, głośny wydech?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rozwiercić oryginalny. Bedzie głośniejszy i zaoszczędzisz sporo kasy. Mozesz też dorobic sobie wydech z kawałka rury (i włożyć do środka jakiś tłumik). Albo kupić na motobazarze uniwersalne końcówki wydechów. Około 300-400 PLN komplecik. Dosyć głośne (o ich tuningowych zaletach napiszę wiosną jak zmodyfikuję gaźnik i zmienię filtr powietrza bo na razie zauwazyłem tylko hałas :) ) ale da się wytrzymać. Niestety jakość odpowiada cenie (czyt. chrom cieniutki i łatwy do zdrapania). No i oczywiście pozostają Ci firmy typu Cobra czy V&H. Zwłaszcza polecałbym V&H Pro Pipe . Jeden z najlepszych wydechów do silników V2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgadzam się z Pompką - rozwierć oryginały. Po trochu aż dojdziesz do zadowalającego efektu. O elektronikę się nie bój - nic jej nie będzie. Aftermarketowe tłumiki sa fajne ale drogo kosztują (oczywiście to domena naszego porąbanego kraju). Ja rozwierciłem wydech w Shadowce, przeregulowałem gaźniki i efekt jest zadowalający. Nie jest za głośny ale słychać go niewątpliwie fajnie - zresztą na stronie od areckiego można posłuchać jak taka Shadowa chodzi (moja jest niewątplie głośniejsza :) ).

Pozdrawiam

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem w intruzie trzy typy wydechow-jeden pusty ze zwyklych rur oraz dwa modele Cobry. Polecam model drag pipes cobry- ma fajny bajer w postaci wyjmowanych wkladow tlumiacych. Wystarczy odkrecic dwie srubki i moto zaczyna pieknie ryczec :twisted:

http://www.cobrausa.com/content/index.cfm?...ducts&bikeID=33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...