Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

MADHEAD X1B.

 

Nie wiem który jest to model... ale przymierzałem tego tańszego Madhead'a... choo... z grzybnią polewana barszczem.... :D niewygodne, kiepsko trzyma głowe... niby to to lakierowane ale kiepsko wykonane... Patrzyłem na 2 różnych stoiskach i wszędzie miały takie same wady. w ogóle nie trzymają rozmiarów itp. Ogólnie nie polecam :?

 

Jeżeli chodzi o MAX'a to jestem z niego bardzo zadowolony... Gleby nie miałem i mam nadzieje że nie będe miał ( tfu tfu :) ) Ale pare razy już mi spadł z siedzenia, kierownicy itp. Nic sie nie stało. Pare rysek i to wszystko... Gorzej, jak przy prękości zachaczysz o gałąź... wtedy dość mocno się rysuje i robią się dziurki w naklejkach. Dobrze trzyma się na głowie, WYGODNY, mimo wagi 1430g nie wydaje się ciężki :) Mam nadzieje, że w miare pomogłem :D

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do kasków max. Kolega miał i po spadnięciu na ziemie odleciał mu nosek i połamał mu sie daszek. Zato 2 kolega poleca ma go już rok i nic sie nie dzieje.

Ja tez mam MAxa i duzo razy mi upadl i nic.Raz na kierownice zaczepilem kask i tak jakos motor mi polecial na ta strone co kask byl - cala masa motoru skierowala sie na kask i ku memu zdziwieniu nic sie dla kasku nie stalo( po za kilkoma ryskami), takze mysle ze w miare mocny kask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam MAxa i duzo razy mi upadl i nic.Raz na kierownice zaczepilem kask i tak jakos motor mi polecial na ta strone co kask byl - cala masa motoru skierowala sie na kask i ku memu zdziwieniu nic sie dla kasku nie stalo( po za kilkoma ryskami), takze mysle ze w miare mocny kask

 

 

LOL :) powiem tylko tyle, że TIGER został przebity na wylot przy takiej sytuacji :)

 

Mr.Maciek, ja za mojego NOWEGO MAX'a dałem... 220-230.. Chcieli chyba 250 :D leć na jakiś bajzel, można sporo targować :D A MAX jak na tą kase jest very good :D Poczekaj troche, doskładaj jeszcze 2-3 dyszki i jazda po Max'a :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam premiera moj juz przezyl pare gleb ostrych raz nawet spadlem na sam daszek i nic sie nie stalo jest dobra wentelacja i co zauwazylem koledzy w innych kaskach maja strasznie zakurzone twarze jak sie zatrzymamy ja raczej nie ale nie chodzi i brud na twarzy tylko to co sie dostaje do pluc i wogole do srodka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupilem NOLANa za 120 uzywanego, dorzucili mi jeszcze pas nerkowy (taki zwykly) bo dosc mocnej glebie kask ma chyba tylko ryse, dokladnie nie widzialem bo caly od blota jest :roll: ale na bank nie pekl, funkcje spelnil, niby troche stary model, zadnych naklejek ani takich pierdolek ozdobnych nie ma, po prostu caly bialy, lakierowany

nie patrzcie ze ladnie wyglada tylko czy wytrzyma glebe,

... bo z kaskami to jest podobnie jak z panienkami, niby ladna no ale glupia... (kask niby ladny a do dupy) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła. Zamówiłem MadHead X1B i kominiarke do tego bo zimno jest. Pożyjemy zobaczymy. Po tym kasku co teraz mam to ten będzie dla mnie rajem napewno. Jak dostane to opisze. Pzdr

Dales ciala :) . Za niewiele wieksze pieniadze mozna zdobyc NOWKE Caberga OffRoad! Sam mam taki kask jestem strasznie zadowolony! Nie wazy duzo, jest bardzo wygodny i wyglada solidnie (kilka gleb juz mialem i nawet nie poczulem uderzen glowa w ziemie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za 3 stowy ostatnio na allegro bylt agv cos tam cos tam 5 (tak mi sie wydaje z tym symbolem bo AGV napewno crossowy)

 

Hmmm http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64725607

i nie powiem kto go kupił :) :) :D

Poszukać trochę po necie, przykukać kilka aukcji i można zrobić dobry zakup :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam O'neala m2000 za nieduże pieniądze (rozmiar- duża m-ka). Ładny kask ale po pierwsze za duży a po 2 kolejna okazja przed nosem i nie można przepuścić!

Ja osobiście bardzo polecam kaski:

Lazer, Caberg

W obu jeździłem i naprawde miło było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze w kasku enduro Keewaya. Nówka kosztowała 250 zł. Jestem z niego bardzo zadowolony, mimo iż znaczek firmy wolałbym zakleić taśmą bo nie lubie skuterów Keeway'a :). Mimo to kask jest wysokiej jakości, przy glebie nic mu sie nie dzieje, jedynie mała ryska :). Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask przyszedł :) . Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Myślę, że za takie pieniądze ciężko byłoby znaleźć lepszy kask. Pomimo swojej dosyć sporej wagi(~1600g) jest bardzo wygodny. Ja osobiście jak zakładam ten kask to nie odczuwam efektu"ciężkiej głowy" - nie czuć tej wagi. Kask wykonany jest dobrze + malowany, to nie są naklejki :-) . Co tu moża jeszcze napisać, hmmm jak chroni? - jeszcze nie wiem, ale wygląda na porządny. Ogólnie rzecz biorąc polecam. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...