Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie jak w ogóle można kask na allegro brać...? Biegać do sklepu' date=' przymierzać i kupować na allegro? [/quote']

Ja tak zrobiłem. Tylko jak wszedłem do sklepu to zaczeli mi obniżać cene ale w końcu powiedziałem że przyszedłem tylko przymierzyć bo na allegro i tak znalazlem taniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, trochę sobie nie wyobrażam zakupu kasku "korespondencyjnie", zupełnie bez przymiarki. Pewnych rzecz na odległość naprawdę nie da się przymierzyć.

Każdy robi jak uważa, ale dla mnie taki zakup to zbyt duże ryzyko. Szkoda kasy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz?? Kurde, a jeszcze gogle do tego i wyjdzie 200. a chcialem tanim kosztem kupic... Tylko ze ja nie jezdze ekstremalnie tak jak wy, ze na torze wymiatacie i te sprawy. Ja bede tak lajtowo jedzil, mysle ten helm powinnien byc dobry co?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mowisz?? Kurde' date=' a jeszcze gogle do tego i wyjdzie 200. a chcialem tanim kosztem kupic... [/quote']

 

 

To daj mi tę stówkę, ja Ci wyślę nocnik wyłożony wewnątrz kocem i wyjdzie na to samo, co jabyś kupił ten garnek z aukcji. A stówka zostanie wśród znajomych :)

A tak na serio styl jazdy nie ma tu nic do rzeczy. Np. wielu moich znajomych połamało kości upadając z motocyklem na postoju (np. tracąc grunt pod nogą na koleinie, na kamieniu etc.). To, że ktoś zapieprza na torze wcale nie oznacza, że będzie się częściej i boleśniej wyrwacał, niż ten co zapycha po kałuży na podwórku.

Nie oszczędzaj na głowie, masz jedną, lepiej odczekaj jakiś czas, odłóż kasę i kup coś porządnego, a nie skorupę robiona w garażu na wtryskarce.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszczędzaj na głowie' date=' masz jedną, lepiej odczekaj jakiś czas, odłóż kasę i kup coś porządnego, a nie skorupę robiona w garażu na wtryskarce. [/quote']

hehe a teraz bez kasku :)

nie no dominik ma racje, nie warto kupowac byle gowna bo przyoszczedzisz,

Lepiej poczekaj i kup za 300 juz pozadniejszy kask.

Na takim oszczedzaniu mozesz pozniej bardzo zle wyjsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...