Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś byłem we Wrocławiu u kolegi ktory handluje tym Acerbisami.

Kolega wygląda na ucziciwego. Zrobiłem u niego nawet zakupy w postaci tłumika (kolega też kupił). Napiszę niebawem, jak się przentuje na 520-tce.

Wracając do Acerbisa - mówił mi, że one wypadają nieco mniejsze niż nornmalnie. Tzn jeżeli ktoś ma główkę o średnicy 57-58 cm, czyli tradycyjne M, to w przypadku Acerbisa wypada kask w rozmiarze L. Coś mi się to nie za bardzo podoba, bo tak nie powinno być.

Jeśli z tymi rozmiarami jest OK, to kaski są niezłe. Nie super, nie hiper, ale niezłe. Relacja cena-jakość jest bardzo dobra!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powieszchnie plastikowego kasku mozna malowac?

jak każdy inny plastik, czyli TAK :D

 

Chyba mozna, tylko trzeba przygotowac chyba odpowiednio tak zeby po jakims czasie nie odpadala farba

matowanie + specjalne farby do plastiku z uelastyczniaczem

 

sam jezdziłem w osbe i mam go do teraz ale ostatnio jak go założyłem to się okazało, że tak jakby uciska i boli mnie głowa ;) nie wiem, czy głowa mi urosła czy to schiz czy co :) w sezonie był nawet jakby troszke za lużny a teraz ... :roll: ale ogólnie garnek OK jak na tą cenę

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sprawdzają w terenie gogle SCOTT ENDURO 89X

Parowawanie zauwazyłem tylko na postojach kiedy mam kask na głowie i stoje dosc długo,ale mysle ze to całkiem normalne.

Z tym kurzem to ja przynajmniej takiego problemu nie mam bo ta siateczka która osłania te wloty jst bardzo drobna.Ogólnie fajne gogle i na allegro mozna wyrwac juz za 60-70 zł. nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Parowawanie zauwazyłem tylko na postojach kiedy mam kask na głowie i stoje dosc długo' date='ale mysle ze to całkiem normalne. [/quote']

 

Niestety, nie normalne. Miałem już w życiu gogle kilku marek, zawsze z szybami enduro. I muszę przyznać, że większość z nich parowała mniej lub mocniej na postojach, a tego wlaśnie w szybach enduro nie powinno być! Od 3 lat mam tę samą parę Oakleyów, oczywiście zmieniałem już szybę 2 razy, ale muszę powiedzieć, że póki co są to jedyne gogle, które naprawę nie parują. Warto czasem dołożyć i mieć coś naprawdę dobrego i niezawodnego. To się po stokroć zwraca!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto czasem dołożyć i mieć coś naprawdę dobrego i niezawodnego. To się po stokroć zwraca!

pzdr

 

Dokładnie teraz to dołożysz trochę kasy i masz leprze gogle i nie musisz sie później martwic o ich ewentualna wymianie, co ciągnie za sobą niepotrzebne koszta

Ja mam progripy i nie narzekam, jak dotąd jeszcze nie zaparowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto czasem dołożyć i mieć coś naprawdę dobrego i niezawodnego. To się po stokroć zwraca!

 

Dominik a jakie google polecasz? i ile takie kosztują, chodzi mi o to żeby nie parowaly, przy jezdzie w deszczu najlepiej tez zeby nie parowaly, itp... czy takie sa ? i ile kosztuja mniej wiecej? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi Ci o gogle Scotta 89X,bo 89X enduro kosztuje coś koło 110zł

 

Ogólnie fajne gogle i na allegro mozna wyrwac juz za 60-70 zł. nowe.

 

 

A co myślicie o goglach Scott 89X chodzi o te gogle http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91198274

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem we Wrocławiu u kolegi ktory handluje tym Acerbisami.

Kolega wygląda na ucziciwego. Zrobiłem u niego nawet zakupy w postaci tłumika (kolega też kupił). Napiszę niebawem' date=' jak się przentuje na 520-tce.

Wracając do Acerbisa - mówił mi, że one wypadają nieco mniejsze niż nornmalnie. Tzn jeżeli ktoś ma główkę o średnicy 57-58 cm, czyli tradycyjne M, to w przypadku Acerbisa wypada kask w rozmiarze L. Coś mi się to nie za bardzo podoba, bo tak nie powinno być.

Jeśli z tymi rozmiarami jest OK, to kaski są niezłe. Nie super, nie hiper, ale niezłe. Relacja cena-jakość jest bardzo dobra!

pzdr[/quote']

 

Dominik to byłeś u mnie na osiedlu i mnie nie odwiedziłeś :buttrock: ? Ten co sprzedaje te kaski acerbisa to kolega na EXC 125 z mojego osiedla. Kupuję często u niego graty więc co chcecie wiedzieć o tym kasku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...