Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

Te gogle nie są dla okularników (a przynajmniej nie wynika to z opisu).

Na rynku jest naprawdę niewiele gogli dla okularników OTG (ja znam SCOTT, Smith i Carrera)

Wiem, ze nie ma tego w opisie. Podobaje mi sie jednak te gogle. Sprzedawca mi pisal ze jego kumpel w takich smiga i nosi okulary. Nie chcialbym jednak zeby po zakupie lezaly na polce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to idź do sklepu przymierzyć , okulary okularom nie równe

mam teraz scotty x89i , jedna para okularów pasuje idealnie druga para już nie :/

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem prze allegro kask NO FEAR i jest za luźny!

 

Dlatego też szukam dalej! Potrzebuje opinii na temat kasku O'NEAL 607! nie mogę nawet znaleźć ile ten kask waży.

http://images31.fotosik.pl/52/6e68c6ce3e4360f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców tematu czy rozmiar kasku danej firmy jest taki sam dla kazdego modelu tej firmy np fox :wink:

 

 

Teoretycznie tak bo na to jest jakaś tam norma. Ale w pratyce tak nie jest, bo AGV troszku zaniża. Dlatego lepiej kask przymierzyć w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktory kask MAX 606 http://allegro.pl/item284360875_kask_endur..._xl_matowy.html czy Madhead XB1 http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=20125 Cena ta sama medhead waży 1580 gr max teoretycznie 1400gr który brać??

MAX 606 jeździłem w takim i jak za tą cenę to jest naprawdę dobry kask. Nie miałem żadnych zastrzeżeń! Nie raz waliłem głową o glebę i tylko regulacja daszka się ułamała. Waga kasku jest ważniejsza niżeli wygląd! Bierz MAX a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdziłem w lżejszym niż ten MAdheada co wazy 1580g i powiem szczerze hmm no fakt są lżejsze ale żeby jakoś gorzej mi się jeździło czy żeby mi się kark męczył? W żadnym wypadku a wręcz moje poczucie bezpieczeństwa było większe i jest w cięższym kasku. Czyli Madheada X1B. Zresztą pewnie jak bym jeździł w lżejszym kasku a poźniej miał jeździć w cięższym to trudno by było się przestawić ale poźniej tylko masz ogień w terenie i już się nic nie liczy.. tylko uśmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę w mahead x5 też wazy cos ok 1,5, ale jakoś to mi nie przeszkadza (wcześniej jeździłem w jakiejś padlinie Tornada która ważyła chyba mniej niż kilogram bo wiadomo tak sam plastik i trochę szwampki więc porównanie jakieś mam) Ogólnie polecam firmę madhead.

 

Z drugiej strony, może warto dociulać 100zł i kupić np. używkę w dobrym stanie (czasami na allegro się trafiają takie okazje), a to wiadomo od razu wyższa półka.

Edytowane przez YADT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...