Skocz do zawartości

Honda CRM 75'90 Espania


Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawdę nikt się nie spotkał z tym motocyklem :?:

Sprzęt jest sprawny, ale trza go obsłużyć, ale nie mam zadnych danych i nie ma skąd wziąć ;)

wszelakie info mile widziane:

, szkoda by wrócił do właściciela, bo skończy na ...

pzdr

Ketchup

pees: jak na razie to na koło staje po małym strzale :twisted: , ale jak długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty narazie nie mam czym zrobić, ale znalazłem podobną, tyle że to CRM 125

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1217

 

'75 różni się tym iż ma kierunki, krótszy tylni błotnik z lampą stopu i chlapaczem plastykowym (mocowanie na rejestrację), przednią lampę, podobne malowanie, tył bęben, "kolektor wydechowy" :) z drugiej strony

 

a tu jest link z częściami

 

http://www.bike-parts.fr/pieces-head-1513-...A-CRM%2075.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to:

http://www.bikepics.com/pictures/274463/

Honda dosc zadka aczkolwiek czasami widuje na allegro.

Przyjżałem sie i wygląda na ta ze to poprostu zretuszowana honda mtx 80.

Rama z wierzchu taka sama, zawieszenie takze. Zmianie uległ jedynie wygląd..tzn bak i owiewki jak w crm 125 ale reszta stary dobry mtx. Moge sie mylic ale tak sądze. Mowie oczywiscie o mtx-ie 80 r2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest to, na siedzeniu jest napis CRM, i tylko w 2 kolorach biało czerwona,

 

rany nawet w servisach nie chcą podać ile oleju idzie do skrzyni, jest jeszcze oryginalna naklejka Motula, ale ilości nie ma, uszczelniacze przodka trza wymienić, ale ile i jaki olej??, kolejna zagadka,

zestaw napędowy nawet na zupę się nie nadaje, jak zdobędę aparat to fotę zrobię, jeszcze takiej zębatki tylnej nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jaka jest cena taj lekkiej padaczki?? :P

Olej przekladniowy....hymmm byle nie hipl bo to do komara.Poszukaj na karterze bo zwykle jest napisane. Zębatek poszukaj w larsonie. Jakbys nie dawal rady pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt nie jest na sprzedaż,

Poszukaj na karterze bo zwykle jest napisane. Zębatek poszukaj w larsonie

:lol:

 

jakby było to takie proste to bym gitary nie zawracał, olej wiem jaki , bo jak już pisałem jest naklejka, ale ile :?:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany nawet w servisach nie chcą podać ile oleju idzie do skrzyni' date=' jest jeszcze oryginalna naklejka Motula, ale ilości nie ma, uszczelniacze przodka trza wymienić, ale ile i jaki olej??, kolejna zagadka, [/quote']

e tam akurat takie rzeczy to nie problem. do skrzyni olej lejesz tak żeby wypływał przez kontrolke z boku karteru, olej ma być po prostu do dwusuwów z mokrym sprzęgłem, jak wyjmiesz uszczelniacze to będzie na nich napisane jaki rozmiar itp, olej do amortyzatorów lejesz jaki chcesz ale rzeczywiście z ilością może być problem. Jak już kompletnie nie będziesz wiedział ile ma być to będzie trzeba eksperymentować z ilością aż osiągniesz optymalny efekt. Myśle że zawieszenie jest takie jak w jakimś innym modelu hondy albo w jakimś japończyku bo nie sądze żeby produkowali specjalnie zawieszenie do konkretnego modelu motocykla i to jeszcze tak mało popularnego.

Zębatki zanieś do larssona, niech ci coś dobiorą, ważne żeby przednia zębatka pasowała do wieloklinu na wałku zdawczym, a z tylną to już nie ma problemu, nawet jak dziury na śruby będą w złych miejscach to można wywiercić w nowych.

 

Ja jeździłem Jawą Dandy i uwierzcie że mam doświadczenie w takim kombinowaniu bo do niej nawet nie mogłem dostać linki gazu czy sprzęgła :P

 

DOPISANE:

http://cgi.ebay.de/CRM-75-Honda-Kettensatz...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

o wiekszosc czesci pytaj o takie jak do mtx 80. ta montesa honda ma pojemnosc dokladnie 74 a mtx chyba 79. problem jest z tlokiem przynajmniej ja mialem. srednice i rozmiar tloka nie pasuja do walu i do korbowodu przynajmniej w dostepnych czesciach. tez mam taka crm'ke i lubie to moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...