Skocz do zawartości

Suzuki dr 125


Rekomendowane odpowiedzi

elo

chciałbym się dowiedzieć czy to jest dobry sprzęt i czy wytrzymały i jakie są jego osiągi i czy opłaca się kupić z możliwością rejestracji na 50 za 4500zł. Odrazu mówie szukałem i nie znalazłem takiego tematu

dziex za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki dr125 troche male jest, ale to dla kogos moze byc zaleta ;) Ogolnie teraz, po paru miesiacach uzytkowania 125 4T << polecam zamiast 50 2T ;) Nie trzeba sie rabac z olejem, ladniejszy dzwiek, mniejsze spalanie - to jest najwiekszy plus. (choc jak ostatnio uslyszalem dr'ke jedna to myslalem, ze sie zachlastam...; ale to raczej tylko ta sztuka, bo ktos inny mial wczesniej i chodzila o niebo lepiej). :D)

 

Pzdr :)

 

PS. Napisz, z ktorego roku ta dr'ka :P

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1999r

 

[ Dopisane: 28-08-2005, 21:59 ]

a czy bardziej opłaca mi się kupić suzuki dr 125 czy yamahe dt 80 obie są z możliwością zarejestrowania na motorower czy tego 4T opłaca mi się kupić czy bardziej 2T yamahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już myślisz nad pojemnością 125 to lepiej kup 2-takta. Taka moc jak w DT 125 raczej cię nie przytłoczy. Jest jak najbardziej do ogarnięcia. Odrazu skoczysz na głęboką wodę. CHyba że już masz upatrzone sztuki zarejestrowane na motorower. Jesli tak to może warto brać bo na następne możesz długo czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały OT. najbardziej bawi mnie to że wszyscy usprawiedliwiają sie tym że szukali i nic nie znaleźli a zapewne było tak że nawet nie wiedzą gdzie jest link do wyszukiwarki. Wolą czekać kilka godzin na odpowiedzi z których połowa bedzie pokroju "A szukałeś ?" " Użyj opcji Szukaj" niż odkopać temat w którym zdobedą odpowiednie informacje bez potrzeby czekania i zaśmiecania fora..

 

PS. Mi sie wydaje że Yamaszke , ale jak kupisz to pamietaj że na tym forum istnieje temat "Wszystko o DT" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem szukałem znalazłem tylko nie to co chce mnie interesuje czy warto mi kupić suzuki dr 125 czy yamahe dt 80 pozieważ wrzesień się zbliża i czas coś kupić suzuki to 4T ale ma małą moc a yamaha to 2t i ma podobną moc no chyba że ta dr ma jakieś blokady co ograniczają jej moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj wazzabiego o zawieche, o hamulce, bo to w DT podobno jest takie srednie, a w DR moze byc lepsze. No i DR ma ta przewage, ze idzie od dołu, nie trzeba meczyc jej na wysokie obroty i spalanie ma małe.A jeszcze jak z mala blacha bedzie to ja bym bral 4T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem szukałem znalazłem tylko nie to co chce mnie interesuje czy warto mi kupić suzuki dr 125 czy yamahe dt 80 pozieważ wrzesień się zbliża i czas coś kupić suzuki to 4T ale ma małą moc a yamaha to 2t i ma podobną moc no chyba że ta dr ma jakieś blokady co ograniczają jej moc

Dr nie ma blokad i od DT80 jest lepsza pod kazdym wzgledem takze nie ma sie co zastanawiac ( w koncu Suzuki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w okolicy kolesia na DT80 z wydechem gianelli i klient nie ma szans z moja DRka...

 

jedyna blokada ktora jest (tak mi sie wydaje), to jest wygluszenie tlumika, moj jest pusty i dzwiek jest zarabisty :)

 

co do hamulcow, to z przodu tarcza jest moim zdaniem bardzo dobra,a bebnowy tyl jak wiadomo nie jest zbyt dobry, ale to chyba w kazdym sprzecie tak jest ze w terenie tylnym nie wyhamujesz, wciskasz przedni,

przod troche nurkuje ale maszyna stoi

 

 

pewnie bedize cie interesowal v-max, powiem ci ze ja lecialem 105km/h, i nie jest to zbyt przyjemne bo od kostek caly motor trzesie sie jak glupi i blotnik faluje od wiatru...

 

w terenie na luzie wyciskam ponad 80km/h

 

spalanie to max 4litry, na poczatku bedzie palil mniej bo bedziesz sie dopiero przyzwyczajal, a dopiero pozniej wyciskal soki...

 

maszynka wazy swoje, okolo 120kg,

 

co do wygladu to proponuje zakupic owiewke UFO z 2 lampami, ponizej link z przymiarki probnej

 

http://www.pil.vectranet.pl/~atkam/suzi.jpg

 

 

na przod na luzie wchodzi oponka 21 cali 90/90 kostka, na tyle mam 110/100 18cali rowniez kostka

 

koszt naprawy przedniego zawieszenia to 50zl (w tym simeringi oraz olej)

tyl ma regulacje twardosci

 

jak juz wspominali maszyna ciagnie od samego dolu, minus bo nie posiada obrotomierza ale mozna dokupic elektroniczny podlaczany pod zaplon (oblicza dzieki temu ile obrotow na min)

 

ja szczerze maszynke polecam, kumple na 2T 125 nie narzekali ze wolno jezdze czy tez maszyna nie nadaza, nawet jak dorwalismy klientow na XTkach to im na dupie siedzielismy, no ale to niestety amatorzy byli, i mysleli ze to co duze to dobre

 

jak jeszcze jakies pytanie to chetnie odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...