Skocz do zawartości

Dziś wreszcie zdałem :) I opowiem Wam jak to było ;)


Kilvov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanko:

- ile jest pytań jesli chodzi o teorie w przypadku zdawania A1?

- czy po zdaniu A1 i potem jak bede chciał zrobic A to musze jeszcze raz pisac teorie?

- ile godzin jezdzi sie po miescie?

 

A i gratki dla wszystkich co zdali ;) Ja startuje w sierpniu :P

 

Pozdrawiam i z góry dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczełem chodzic jakies 3tygodnie temu na prawko A1.i czekam tylko az snieg do konca stopnieje i jazda na miasto

 

Ja mam dokładnie to samo. Ile jeszcze trzeba czekać? Ja już w pon. chciałbym w końcu to wyjeżdzać... :P

 

I tak początki są na placu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Gratuluje! Kiedy ja zdawałem prawo jazdy (to było we wrześniu 2004) to za kurs płaciłem 450 zł. Miałem już wtedy B od ponad roku. Na egzaminie wszystko jakoś szło, chociaż runde zapoznawczą robiłem długo, bo motocykl z ośrodka całkiem inaczej się prowadziło niż ten z kursu (mimo że obie to HONDY SR - na kursie biedniejsza wersja: brak tarczy, obrotomierza, starszy model, inna masa...).

Ale prawdziwy szok przyszedł po objechaniu placu. Instruktor mówi:

- Ma Pan prawojazdy.

A ja na to:

- Tak. Mam od ponad roku kat. B.

A on:

- Nie, nie. Ma Pan już kat. A (bez jazdy na mieście!).

Potem pytał czy mam już motocykl i jeszce trochę pogadaliśmy (chociaż nie mam znajomych w WORD :P) Na koniec podałem mu rękę i z uśmiechem na ustach wracałem do domu.

 

Zdawałem w Opolu.

 

Pozdrawiam i jeszce raz gratuluję. Do zobaczenia na trasie...

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojki, na kazdym kroku kase ściągają, raz juz za prawko zapłaciłem i powinien być już koniec, najwyżej jakies 10 zł nie wiecej ;)

To co najlepsze to za rok chce zrobic kwity na cięzarówke, znowu bede musial kase na zmiane prawka wyłożyć :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, to kiepsko sobie to ustaliłeś. Trzeba było robić wszystko na raz.

Mają rację Ci, którzy robią razem dwie kategorie (A+B), dzięki temu oszczędzą sobie trochę kasy i czasu spędzonego w urzędach.

Ja też zrobiłam głupi błąd - wymieniłam sobie stare prawko na nowe a po pół roku dodałam kategorię A, no i była powtórka z rozrywki. I oczywiście wizyta w kasie urzędu :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki

u władz bedziemy mieli kupę idiotów i złodzieji nic sie nie zmieni...

A tak będzie cały czas! Prawie każdy jak sie dopcha do władzy to dostaje małpiego rozumu, a później trzeba robić "niewielkie" poprawki z zeznaniu majątkowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...