Skocz do zawartości

50-tki smigające 80 - 120 kmh co o tym myślicie??


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jawki to w ogóle są kozackie sprzęty i tyle. Niejeden już sie ździwił co one potrafią...

 

 

no tak' date=' szczegolnie te przerobione na stritfajtera nie ? :)

 

 

Za nic w świecie niezamieniłbym jawki na simsona czy coś innego. JAWKA 4 LIFE - JAWKA 4 EVER

 

Jawke wspominam swietnie, nigdy jej nie zapomne, byl to dobry wybor na pierwszy sprzet ale prawda jest taka ze to wogole nie jedzie ;) na kazdym biegu trzeba krecic do konca bo inaczej po wrzuceniu nastepnego biegu nie dala by rady ciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak' date=' szczegolnie te przerobione na stritfajtera nie ? :)

[/quote']

No ba ! Hehe... Co do ciągnęcia z różnych biegów, to ja swojej jawie niemam nic do zarzucenia. Na dwójce smiało moge jechać od 15-50 i przyśpiesza bardzo dobrze. Natomiast na trójce moge jeździć z prędkosciami od 25 do niewiem ilu- jechałem 70 ale ona chciała wiecej :twisted: Ale musze przyznać że do bardzo dynamicznej jazdy trzeba ją troche przypałować (teraz mam z11) Więc dwójke zapinam przy 25km/h, a trójke przy 45 z groszami. U mnie jest to najbardziej dynamiczne przyśpieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gupoty gadacie. W jawce nietrzeba wogule krecic mozna ruszyc z trjki ito nieurzywajac sprzegla :lol: :) JAk to wam niepowiem boto moja tajemnica. A co do jafki stitfajter to powiem ze kumpel ma i wszystkie panienki na niego leca. Tymbardziej jak zrobi przygazuwke pod disco ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jafki stitfajter to powiem ze kumpel ma i wszystkie panienki na niego leca. Tymbardziej jak zrobi przygazuwke pod disco ...

 

wiesz w większych miastach jest inaczej... tam panienki nie oglądają się za sprzętami >600 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbardziej jak zrobi przygazuwke pod disco ...

Ale wiocha :-) Bueheheheheh :-D Nie pod ''disco'',disco to w mieście...na wsi to ''przytupanka'' w rytm starego techno,a 99% podpiera ściane bo są tak nagrzani-jak dzikie kozy,jak szpadle... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...