Skocz do zawartości

Loty na WSK


Gość guzik_Darek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wueska nie wygląda na trupowatą, jedynie koleś ma buty dobre do gry w siatkę, a nie na motocykl. Jakiekolwiek glany byłyby sto razy lepsze. Orzeszek też jest lepszy niż jego brak.

Co do wstydu pod blokiem, to kompleksy i liczenie się ze zdaniem kolegów są do dupy, a nie fakt dosiadania WSK.

Naście lat temu robiłem podobne wygłupy komarkiem (złamał się :cry: ) i wueską. Nie wypieram się tego. Tak samo jak nie wypieram się tego że jeździłem bez kasku, w szortach i sandałach, strzelałem z karbidu, chodziłem na czereśnie, itd.

Pier*

Dziękuję Bogu za to że dał mi przeżyć dzieciństwo bez doznania kalectwa, nie popieram durnot, jednak nie zapomniał wół jak cielęciem był.

 

* - Dominik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK jest dobra do wszystkiego !! Fajnie sie nią jeździ' date=' mało pali[/quote']

Popieram, WSK to dobry sprzęt za mała kase, części tez są tanie :P

Miałem WSKi 2 i nie wstydziłem sie z nimi iść600m przez centrum żeby dojsć na pola żeby sobie pojeździć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak by nie patrzeć WSK to kawałek naszej polskiej historii, jeśli dobrze zrobiona i zadbana to należy się szacunek jak dla każdego weterana. Mi osobiscie podoba się Kobuz - taki sentyment mam - i nie miałbym nic przeciwko, żeby mieć w garażu dobrze utrzymany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, a skąd wy wiecie jakie on ma pasje? Moze zaraz stworzycie jego portret psychologiczny, przybliżycie uczucia jakie go owładnęły podczas tego kaskaderskiego lotu na WSK Enduro? :-D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem kurs na prawko, to jeden z instruktorów, u których sie uczyłem (w sumie trzech obleciałem :D ) miał w kantorku 4 WSKi. Dwie normalnie służyły do nauki jazdy, jedna w trakcie odrestaurowywania, a jedną, szczególnie dopieszczoną sam jeździł i nie miał z tego tytułu żadnych kompleksów. Maszynka paliła od jednego kopa, lakier błyszczący jak za nowości, wszystko kompletne, żadnej prowizorki. Zabawnie to musiało wyglądać na mieście: przejety kursant na yamaszce (dwa dni przed egzaminem!) a za nim popyrkuje sobie wyluzowany gość na wuesce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeździć WSKą to wstyd?

NIE

 

 

 

Moje zdanie jest takie. Te motocykle dostają sie w ręce nieodpowiednich ludzi.

ta WSK wcale nie wygląda na trupowatą

 

Poczekaj niedługo

wiesniak w dresie
weźmie spawarke i przerobi ją na swego wymarzonego crossa.

Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeździć WSKą to wstyd?

NIE

 

 

 

Moje zdanie jest takie. Te motocykle dostają sie w ręce nieodpowiednich ludzi.

ta WSK wcale nie wygląda na trupowatą

 

Poczekaj niedługo

wiesniak w dresie
weźmie spawarke i przerobi ją na swego wymarzonego crossa.

Szkoda gadać.

 

 

m.in. o to mi chodziło.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotomontaż, na tym zdjęciu widać jak program wyciął kilka żeberek w cylindrze, źle obrysował szprychy, ta wsk by nawet nie ruszyła w tym piachu, a co dopiero się tak rozpędzić...

http://www.bikepics.com/pictures/361140/

 

-przynajmniej takie jest moje zdanie

 

A moje zdanie jest takie że to wiejski sprzęt kaskaderski i kogo obchodzi że pare szprych się urwało?? A po co żebra. Na razie chłodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...