Skocz do zawartości

W co sie pakować???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że gdy jedzie się w dłuższą trasę po ciężkim terenie trzeba wziąć ze soba telefon, mape i prowiant. Jak radzicie sobie z zapakowaniem tego wszystkiego?? Bierzecie ze sobą plecak?? Macie kufry??

Ja właśnie zmagam się z problemem w co pakowac się na wyjazdy.

Mam nadzieje ze mi pomozecie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak dobra sprawa, ale nie jest wygodny do jazdym podskakuje na whopsach itp. Bolą barki później.

 

Jeżeli chcecie już zainwestować trochę to są specjalne narzędziowniki, zakłda się je na wysokości pasa, mają pojemnik na picie, wszystkie kieszenie rózne na klucze, dokumenty (wodoszczelna) czasami nawet mają kieszeń na olej, a jeszcze rzadziej (Acerbis) pojemnik na olej.

Tu macie trochę fotek i można zobaczyć co i jak wygląda.

Koszt nie jest taki przerażający bo wynosi ok. 150zł więc uważam, że naprawde warto

 

Link: http://members.lycos.co.uk/filekh/narzedziownik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak dobra sprawa, ale nie jest wygodny do jazdym podskakuje na whopsach itp. Bolą barki później.

 

Jeżeli chcecie już zainwestować trochę to są specjalne narzędziowniki, zakłda się je na wysokości pasa, mają pojemnik na picie, wszystkie kieszenie rózne na klucze, dokumenty (wodoszczelna) czasami nawet mają kieszeń na olej, a jeszcze rzadziej (Acerbis) pojemnik na olej.

Tu macie trochę fotek i można zobaczyć co i jak wygląda.

Koszt nie jest taki przerażający bo wynosi ok. 150zł więc uważam, że naprawde warto

 

Link:http://members.lycos.co.uk/filekh/narzedziownik/

Ja ponad tydzień temu kupiłem od Fila taki narzędziownik a właściwie dokładnie ten ze zdjęcia.

Bardzo polecam takie ustrojstwo, wcześniej jeździłem z plecakiem i było mi nie wygodnie no i plecy się pociły.

A tu wszystkie najpotrzebniejsze graty załaduje i gra.

Wiadomo, że na większe wyprawy bez plecaka się nie obędzie.

Teraz szukam jakiegoś małego klucza do świec takiego od kompletu fabrycznego bo tym zwykłym łamanym ani tym na rurce nie da rady u mnie odkręcić a i tak do tego muszę bak zdejmować.

Widziałem takie na allegro ale tylko w zestawach, może znajde taki na bazarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...