Skocz do zawartości

Jaki kupic Simsona skutera czy normalnego


Johny26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam s51 i go polaecam A skuter to skuter obudowany wiec trzeba sobie pokrecić zeby dostac sie do silnika I nie ma tego uczucia jazdy na motorze nie ma sie baku przed soba tylko gdzies pod ..... A i jeszcze te giegi :) Odradzam skutera :D Nie ma jak S51 Osobiście polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli chcesz jeździć tylko po drogach, to lepiej kup S51, najlepiej Enduro. Jak kupowałem swojego simka na wiosne, to myślałem że nigdy w terenie nie będe jeździł, że to mnie nie kręci... Ale pojechałem w teren kiedyś i tak mnie to wkręciło że ostatnio simek pomykał tylko po lasach, łąkach itp... Nie wiesz najprawdopodobniej jeszcze czy Ci się podoba bardziej jazda w terenie czy po ulicahc więc radzę nie kupować skutera.

 

Co do innych wyższości i niższości zwykłych simków nad skuterami się nie wypowiem, bo to temat - rzeka. Którym kto lubi, tym jeździ.

 

Nie wydawaj 2500zł na simka!! Za 1400-1800 spokojnie upatrzysz sobie coś ładnego, zwłaszcza że zima się zbliża i ceny co nieco spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam na oku jedną DT tylko że troche droga mieszkam w takiej miejscowości gdzie jest dużo lasów ale wole jeździc p Ulicy także Simson sr 50

Yamaha jest conajmniej 3 razy mocniejsza od Simsona i ok 3 razy mniej awaryjna a co zrobisz to Twoja sprawa. POwiem Ci tylko ze w wieku 10 lat (respekt ze podales prawdziwy wiek) nie bedziesz siegal do ziemi na DT'tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci moje 2 moge sprzedac. Ale ja juz bardziej polecam suzuki ts 50 :D wersja japonska jest niska. sprzet super, powoli sobie odblokujesz i potem zalozysz kit tuningowy na 70cc. Nie warto sie bawic z simkiem (moje doswiadczenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem simsona skutera i nie narzekam co prawda zagrzewał mi sie ale to pewnie przez simeringi. Jezdzilem nim praktycznie wszedzie po lesie i po miescie. Na miasto jest bardzo fajny za nie duze pieniadze no i jest jeden plus ze ma oslony i w czasie deszczu nie jestes tak mokry jak na enudro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzac na enduro kierowca pewnie jest zadowolony gdy jest mokry :-D

Jak jezdziles sr po lesie to za ciekawie Ci sie nie jezdzilo pewnie :D

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak jak mowisz chcesz jezdzic po miesci to zdecydowanie polecam Ci Simsona S51. Ja mam S51 electronic zrobionego do jazdy po asfaltach, czyli dosc niskie, twarde zawieszenie i oczywiscie slicki. Przynajmniej nie boje sie wykladac na zakretach, czego w swoim przypadku nie moge powiedziec o skuterach.

Ale napewno Ci go nie sprzedam ;) Moze sie go pozbede przed wakacjami(bedzie kasa na A i na porzadna Jawe 350) ale bede chcial za niedo duza kase bo jest w swietnym stanie a silnik obecnie praktycznie nowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie Sidor ze nam mowisz ze jezdzisz bez uprawnien....

Jak kto chce to sprzedam tanio 2 simsony! Oferta ciagle wazna a ja potrzebuje kasy! Np PW slijcie ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wydaje mi się ,że S51 wygląda ładniej niż SR50. S51 bardzo dobrze spisuje się w terenie jak i na ulicy a SR50 dobrze jeździ tylko na ulicy. Wyobraźcie sobie jak wjedziecie przez przypadek SR50 w jakąś większą dziurę i uszkodzili byście sobie np. tłumik. Na s51 pewnie byście nie zauważyli ,że przez coś przejechaliście pozatym jeżeli masz tyle lat ile pisze to nie masz karty. Jak by Policja to skontrolowała to mogły by z tego wyniknąć niemałe problemy.

Ale wybór należy do Ciebie

 

Aha napisz jakiego dokonałeś wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...