Skocz do zawartości

Hard Enduro 125


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel wymienil sie z kumplem TW na YZ. Podobno YZ 3 godziny przebiegu po generalce. Cos sie zwalilo to rozebrali silnik. Dziura w tloku' date=' pekniety pierscien, kosz sprzeglowy gnie sie w rekach i byl tak wyrobiony ze lamal tarcze sprzeglowe. zaje*isty luz na lozyskach, 3 bieg do roboty, nowy nikasil trzeba klasc (podobnoe nakladal), zwalona pompa wodna, zawieszenie tylne 4cm luzu, a przod cieknie [/quote']

ile za nią zapłacił? ja bym tego tak nie zostawił.

ja z garażu w którym trzymam motor na tor mam jakies 300 metrów ale na przyszły sezon chyba jednak będe brał plastika ale tylko dlatego że bede zdawał mature i boje sie że na wyczynowy motocross nie będe miał czasu i zaczne ostro trenować za 2 sezony na cr'ce 125 sprowadzonej z USA i wtedy już mam nadzieje że coś zdziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za nią zapłacił? ja bym tego tak nie zostawił.

on sie zamienil na tw 125, ale ten typ poprzedni wlasciciel yz mial mu jeszcze doplacil ale go w tak zwanego chu*a zrobil...

i teraz sie umowili ze ten nas zkolega zlozy yz tak zeby tylko palila i mu oddaje z powrotem ten motor i jak sprzeda tw to jakies hard enduro kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zawsze kupujac sprzeta trzeba wydac mniej kasy niz sie ma i reszte zostawic na zapas na remont, ZAWSZE po kupnie cos wychodzi do roboty.

Co do wyboru hard enduro czy mx to ja wole crossa, powiem tak - nie wiem co to jest dol w motorze, jesli ja nie mam dołu :)

SX chodzi rowniotko na wolnych, bez odkrecania manetki, a potem ciagnie od razu, nie ma zadnej dziury mocy na obrotach, a dodatkowo na wysokich dostaje wscieklizny i takiego kopa, ze to niesamowite.

Nie wyobrazam sobie wiecej dołu w enduro 125 2T, po co wiecej??

Mi starcza to co mam. Polecam SX, bo rzeczywiscie jest DUZO mocniejszy na dole i bardziej liniowo oddaje moc niz np YZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil YZ i po tym co sie stalo jestem juz uprzedzony do fulli....

No to kupił jakiegoś wraka w ubłaganym stanie ta yz chyba z 94 roku tak??.Tylko że moja Cr jest idealnie zrobiona mam rachunki na 2800zł(700euro) od Niemca,w tych nowych częściach jest calutki nowy cylinder tłok itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam nadzieje że mają jakieś znaki szczególne

Exe ma 2 razy nizszy przod ktory odrazu rzuca sie w oczy. KTM wogole nie wie ze taki model jak EXE istnieje!

(poprostu ten sprzet sie nie sprzedaje)

Polemizowalbym poniewaz jest to swietny sprzet dla kogos kto nie ma kasy na utrzymanie 40 konnej setki a chce ostro poszalec. Przeciez rama, tylny zawieszenie i silnik sa w sumie te same (w silniku mniejszy gaznik i moze inne kanaly w cylindrze). Przednie zawiesznie o tej samej srednicy jednakze nizsze. Jesli chodzi o wersje Supermoto to twierdze ze ciezko o lepsza setke w tej klasie (DT nie ma co porownywac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...