Skocz do zawartości

Hard Enduro 125


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co wy gadacie o tych kosztach utrzymania. Przeciez tlok sie zmienia co roku i sie lata. :)

ENduroguy ma i z tego co mówił to jest na niego dobry a on ma 168 chyba a ja 185 dlatego mówie ze mały :] !! OD posiadacza RX to wiem ;] !! a jak CRE jest takie słabe to sorry ;]

Ja jak siegam jakos do ziemii to uwazam ze motocykl jest na mnie dobry :) . KDX jest podobny wielkosciowo do DT, a to ze RX jest ogromny to jak dla mnie troche sciema.

 

BTW od kiedy jest cos takeigo jak Cre125?? Moze crm125 panowie??

ja moze będę od kristiego brał tego rxa 160  tylko teraz musze swojego sprzedać, nie moge sie doczekać

Chwalisz sie tym w kazdym poscie :roll:

 

Ostatnio mialem przyjemnosc latac na Wre oraz Rx. Sprzety bardzo podobne do KDX'a. Jeden jest lepszy w jednym drugi w drugim. KDX sie wg mnie najlepiej prowadzi z racji ramy od KX'a. Jesli chodzi o tylne zaweiszenie to wre i kdx wysuwaja sie na prowadzenie mimo ze KDX nie ma gazowki. W husce za to wszystko mieciutko chodzi i ma wg mnie swietny przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 kilosów to nie dużo, ja mam 22 w tym 4 km asfaltami , czas podróży wynosi ok 1min/km. ja bym wybrał enduro, późnymi wieczorami można wracac i pały się nie czepiają że bez świateł jedziesz, tłok jest bardziej żywotny(co 15h wymiana, w crossie co 10h)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Enduroguy co sądzisz lepsze do lasu hard enduro (EXC 125) czy full (YZ 125)?

 

[ Dopisane: 20-08-2005, 23:04 ]

I w ogóle co sądzisz o tych dwóch motocyklsch?

 

[ Dopisane: 20-08-2005, 23:06 ]

HM CRE 125 ma 41 KM 8O 8O 8O???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Enduroguy co sądzisz lepsze do lasu hard enduro (EXC 125) czy full (YZ 125)?

 

nie nazywam sie ENduroguy ale tez co napisze :)

 

No to ja bym bral exc bo z tego co slyszal to jak na 2 suwa ma mocny dół... a yz'a nie ma :)

no i w exc masz lampy...

Ja tam ci polecam exc tylko i wylacznie...

JAK cos to pomysl jeszcze o husqvarnie wr 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hub znajdz mi takiego CRE w Polsce uzywanego to bedziesz dobry

Dobrze poszukasz znajdziesz ;] !! A tak w ogóle to od 1990 jest cos takiego jak CRE aaaa Simak_Enduro chyba zle słyszałes ;] Kamikaze16 nie no co ty okłamuja w testach i te 40 kucy wyciagneli sobie zzzzz .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwne tylko prawdziwe... exc jest bardzo wyżyłowanym motorem i dlatego ma 40 KM , tyle co RX ale 160...

I dlatego w ktm ten tlok wymieniasz co rok albo i mniej nawet

wymień w secie tłok po roku to cie czeka szlif+nikasil+ tłok z nadwymiarem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...