Skocz do zawartości

Nasz pierwszy filmik


Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej zeby komentowac czyjas jazde pokazcie swoja' date=' bo niektorzy to jak widze naogladali sie za duzo kanalu EXTREME i mysla ze tricki ktore tam widza na motorach po 30tys dolarow mozna zrobic na motorze za 3tys zlotych... [/quote']

 

A to do kogo ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzabii...troche dystansu. Każdy ma prawo komentować i nie wiem dlaczego się denerwójesz. Obiektywna opinia forumowiczów pomaga nadrabiać zaległości i poprawić blędy w jeździe dlatego nie rozumiem Twojego oburzenia. P.S prawdziwy zawodnik potrafi robić dobre triki i na motocyklu za 100.000 zł i na takim za 1000zł bo pieniądze nie mają tu nic do rzeczy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zeby komentowac czyjas jazde pokazcie swoja' date=' bo niektorzy to jak widze naogladali sie za duzo kanalu EXTREME i mysla ze tricki ktore tam widza na motorach po 30tys dolarow mozna zrobic na motorze za 3tys zlotych...

[/quote']

 

 

ja mam nadzieje pokaze Tobie i reszcie niedowiarków że motorem za 800 zł który ma 30 lat też da sie latać po torze, robić hopy, stawiać piony, robić slide`y, i kręcic kółeczka i wszystko co pokazaliście na swoim filmie wiec nie zasłaniaj sie tym ze masz motor za 3 tyś i że tylko pieniądze są barierą, oczywiście ze jest jakaś granica ale DR 125 da sie robić jeszcze wiele więcej, wiec chyba nie ma co sie unosić co???

 

pozdro i ogólnie fajnie że coś robicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje pokaze Tobie i reszcie niedowiarków że motorem za 800 zł który ma 30 lat też da sie latać po torze, robić hopy, stawiać piony, robić slide`y, i kręcic kółeczka i wszystko co pokazaliście na swoim filmie wiec nie zasłaniaj sie tym ze masz motor za 3 tyś i że tylko pieniądze są barierą, oczywiście ze jest jakaś granica ale DR 125 da sie robić jeszcze wiele więcej, wiec chyba nie ma co sie unosić co???

 

znam stan techniczny swojego motoru, i wiem ze duzych skokow nie lubi, bo przednie zawieszenie swoja mlodosc przeszlo juz dawno

 

chetnie na torze bym pojezdzil tylko gdybym mial go max 50km od domu a nie 80 ponad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najlepiej zeby komentowac czyjas jazde pokazcie swoja, bo niektorzy to jak widze naogladali sie za duzo kanalu EXTREME i mysla ze tricki ktore tam widza na motorach po 30tys dolarow mozna zrobic na motorze za 3tys zlotych...

 

Nie wiem czy wiesz ale w tym roku gdzies w polsce ( nie pameitam dokladnie co to za zawody i gdzie ) na zawodach Stuntu wugral koles na jakims suzuki 50ccm , motorek tez juz swoje przeszedl a koles na nim umial zrobic naprawde wszystko , kolesie na wiekszych motorkach nie mogle sobie z nim poradzic i owy chlopak wygral cale zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rg tez slyszlaem

 

to fajnie ze slyszałes, tylko co z tego :?:

 

 

http://download.scigacz.pl/films/imprezy/b...ter13_final.avi

Tu jest filmik z jego wystepu, ale wedlug mnie jego wystep wcale nie byl najciekawszy. A co DRki Wazzabiego to tez mi sie nie wydaje zeby to byl jakis wyczynowy sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejzalem polowe filmu(nie wiem czy ta lepsza)a reszta sie nie chce odtworzyc i komp mi sie zacina. Przy maxymalnych zblizeniach dostawalem choroby lokomocyjnej. Jedynie co mi sie naprawde podobalo to Husq idaca na koło. Jawa tez byla spox, ale na bemowie sie naogladalem jak koles wywijał na 350 i on byl lepszy... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...