Skocz do zawartości

Nasz pierwszy filmik


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nie moge przelamac strachu jazdy na kole... Bo jak chce to dwojeczka :arrow: gas i wrka na kole:/

...

A tak co do filmu no moze byc... Tylko moim zdaniem podklad nie ten...

Sam bym lepszego nie zrobil jezeli chodzi o wykonczenie...

A co do jazdy no to zadna tam rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam się tak podoba w tym filmie :?:

Mi w ogóle się nie podoba. Tricki jak z ameryki, pisałeś, że będzie enduro a ja tam nic takiego nie widze.

A jak nie umiesz jeździć na gumie to lepiej nakręcić coś co lepiej wychodzi.

Chociażby slide'y.

A kopanie kołem dołu to już nie powiem jak wygląda.

Chce się zpaytać czy naprawde wszystkim się tak podoba ten film :?:

Czy może poprostu nei chcecie się wychylać jak wszyscy tak piszą :?: :-D

Albo ja jestem jakis dziwny, i nie wiem co dobre 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam :) Muzyka fajna Metallica-fuel.. ale jakaś dziwna wersja.. nie wiem czy czasem nie koncertowa :) Z taką normalną napewno było by lepiej :P Jeżeli chodzi o film to nie jest zły. Chłopaki pokazali to co umieją ;) Zmienił bym napewno teksty na początku i na końcu oraz przejścia między scenami ;)

 

Pzdr

 

Ps. Filu, masz jakiś filmik z Twoim KTM'em? chętnie bym zobaczył jak "to chodzi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Mnie sie nie podobala :) a innym tak...

 

 

A jak nie umiesz jeździć na gumie to lepiej nakręcić coś co lepiej wychodzi.

A co do tego to moze on chcial pokazac ze sie uczy...

Wiesz tak na przyszlosci nie kazdy umie tak jak ty na gumie jezdzic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyab napisałem wyraźnie ze nie wiem co to za moto, przepraszam było już napisane w innych postach ze to Husqvarna mój bład :oops: .

Wcale nie twierzde ze to są wieśnaickei napisy i film, poprostu usłyszeliscie moje zdanie (a czy fachowe to niech inni ocenia) ja przynajmniej powiedziałem jakieś konkrety.

 

Powiem Ci tylko Supersheep ze nie wiem co to za program ale najlepszy na świecie program do obróbki jest u mnie na CDku moze Ci go wysłąć pocztą ale ostrzegam że jest ZAJEB___ trudny i skomplikowany bez POLISH wersion sie nie obedzie.Bo z angielskiej to nawet ja nie wiem nic w ząb.

 

P.S. Jak znajdziesz mi dobre spolszczenie do tego programu (mowa tu o "Adobe Premier Pro" to jest siódemka) to nagram Ci i wyśle za free!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to byl pierwszy raz kiedy sie uczylem na kole jezdzic na serio, jakbyscie zobaczyli same poczatki tamtego dnia to byscie ze smiechu poumierali, znaczy no moze nie pierwszy raz ale po dlugiej przerwie jak dzwona zaliczylem przy jezdzie na gumie, walnalem na plecy i polamalem tylny blotnik :P

na koncu bylo napisane ze to dopiero poczatki :buttrock:

a wersja koncertowa Fuel dlatego ze miala dokladnie 4 minuty 35 sekund :P

dzieki takze za te bardziej krytyczne opinie, bedziemy wiedzieli co musimy poprawic :(

 

nastepny film bedzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam sie nie podoba w wykonaniu Fuel Metallicy z orkiestrą symfoniczną... mi tam sie podoba cały album z orkiestrą symfoniczną :buttrock: (gwoli scisłosci to 2 płytki :( ) ...a tak wogole...to "oryginalna" wersja (nie grana na koncercie S&M) ma 4,29sec. więc takiej wielkiej róznicy by nie było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...