Skocz do zawartości

Nasz pierwszy filmik


Rekomendowane odpowiedzi

jak sciagacie i wam sie zacina to polecam sciagnac Flashgetem ...

odczekujesz 45 sekund, potem klikasz prawym i "kopiuj adres adnosnika"(nie wiem jak jest w explorerze bo ja uzywam Mozilli) we flashgecie dajesz nowe zadanie, dajesz ok i sciagasz, proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny filmik...zancy :) Hmmm... najbardziej zwrociłem uwage na muzyke - Meallica: Fuel z albumu "S&M" jeden z lepszych albumów Metallicy :P ale dobra to nie wazne :) Filmik na prawde fajny. Nizły był moment jak Karol sypał piachem, wkopał się i ktoś oddał taki dziwny odgłas w stylku "hmmeeyy" ;) Ogolnie... niezle sie oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No film musze powiedzieć że taki sobie do samych trików nie ma sie za bardzo co doczepić najbardziej mis ie podobało jak ten koleś wszedł na koło tą chyba Jawą 350.

Sceny troche za krótkie ale to pewnie dlatego ze to było kręcone aparatem to też tłumaczy jakość.Starajcie sie nie trząść aparatem (bądz kamerą), napisy na początku za szybko sie przesówają musiałem zwolnić żeby je przeczytać.Trzeba było pokazać troche dłuższe sceny (jesli sprzet an to pozwala) to chyba wszystko.

Sam nakręciłem kilka wiejskich filmów i kilka porządnich ale ten najlepszy gdzieś mi zaginoł na kasetach (chyba ktoś mi go zmazał :) )

Licze ze w przyszłości będą dużo lepsze :]

 

P.S. Kolego na tym enduro chyba DT 125 niech troche poćwiczy bo na taki sprzet ma nie duże umiejętnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesniackie napisy bo ze wsi jestesmy:P,

qpa ty sie nie czepiaj rafala bo sam jezdzic nie potrafisz i nie wyzywaj nas od wiesniakow bo tez wiesniak jestes,

skladalem w Ulead MediaStudio Pro 6.0,

dalem film na bikepics jakis czas temu ale jeszcze nie zostal umieszczony do sciagania nie wiem czemu,

nastepny film jak dobrze pojdzie bedzie pod koniec nastepnego tygodnia, beda bączki, skoki (ogolnie motocrossu troszke), bedzie stoppie na mz i inne ciekawe rzeczy,

mam nadzieje ze uda nam sie go zrobic :)

 

i dzieki za pozytywne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...