Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh to kolej na mnie... w niedziele 10 sierpnia ok godziny 14 mialem stluczke-glebe, chwila dekoncentracji, koles z przodu zachamowal i zaczol skrecac w prawo, pociagnolem za cham. i otarlem sie blotnikiem wlasciwie o rog jego zdezaka, moto na ziemie ja tez... straty to kierunkowskaz a ja mam sina lydke(moto przesliznelo mi sie troche po nodze) i naciagniete sciegno/miesien w okolicach pachy*nie wiem od czego...) w kazdym razie nic sie nikomu ani niczemu nie stalo :icon_twisted: z mojej analizy wyglada to tak, byl pisk opon ale po dzisiejszym tescie nie bylo to przednie kolo czyli brzybloknolem tylne( chamowalem na doslownie 2-3m z predkosci 40km/h) prawdopodobnie chcialem kolesia ominac ale nie potwierdzam bo poprostu nie pamietam dokladnie, zabraklo mi ok 30-50cm, coz wracalem zmeczony... duzy ruch, scisk i na chwile stracilem koncentracje, pozdrowienia dla kolesia z opla w ktorego przymalowalem, bardzo wpozo, zatrzymal sie, zapytal czy wszyscy cali itp. byc moze czul sie troszke winny z powodu ostrego hamowania ale tego nie moge potwierdzic... moze uda mi sie pogadac z czlowiekiem ktory jechal tuz za mna i zrobimy analize:)

pozdrowienia rowniez dla ludzi z ktorymi jechalem(lisena, maxym i radek) :icon_biggrin:

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od kumpla wiadomość o wypadku z udziałem srebrnej HONDY VFR na numerach Warszawskich WA ....

 

Kierowca VFR-ki został przewieziony do szpitala. Sprawca prawdopodobnie zbiegł.

 

Kolega do 16 będzie na miejscu, w razie czego mogę podać jego numer.

 

 

 

Przepraszam, napisałem nie tu gdzie trzeba!

Edytowane przez Gala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około godz. 16 droga Trzcianka-Biała (wielkopolska)zginął młody chlopak .Prawdopodobnie samochód wyjechal i wymusił pierwszenstwo.[*]

 

 

http://www.v10.pl/policja/1730,Wielkopolsk...laxy,17528.html

"22-letni mężczyzna, który jechał na niezarejestrowanym motocyklu bez prawa jazdy zderzył się z fordem. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od kumpla wiadomość o wypadku z udziałem srebrnej HONDY VFR na numerach Warszawskich WA ....

 

Kierowca VFR-ki został przewieziony do szpitala. Sprawca prawdopodobnie zbiegł.

 

Kolega do 16 będzie na miejscu, w razie czego mogę podać jego numer.

Przepraszam, napisałem nie tu gdzie trzeba!

 

 

Ma złamaną miednicę z lewej strony, złamaną lewą nogę, i drobne kostki w kregosłupie. Złamania te są na tyle nie groźne, że nie jest w gorescie, ani w żadnym innym usztywniaczu.

 

Motocykl zabrała policja i by go zabezpieczyć ponieważ ma być dowodem gdyż to nie była jego wina. Jechał prosto a z naprzeciwka jechało czerwone mondeo. Gość skręcił i uderzył w niego. Michał leży w spitalu bródnowskim.

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na mehoffera jadąc z pierwszeństwem przejazdu uderzyłem w samochód skręcający z naprzeciwka w jego lewą - zajechał mi drogę, ja jechałem prosto i kilka metrów za rondem przywaliłem go w bok, fikołek przez samochód i lądowanie na ziemi ;). Prawa strona boli wraz z nadgarstkiem. Policja wskazała jego jako winowajcę ponieważ nie ustąpił pierwszeństwa wykonując lewoskręt. Ciężko się chodzi a jutro będzie gorzej pewnie ale dzięki wszystkim motocyklistom/motocyklistkom za pomoc a było naprawdę dużo tych osób :banghead:. Za parę dni motocykl do naprawy i sezon chyba mam z głowy. Zwalniajcie na każdym nawet małym skrzyżowaniu a oszczędzi to wam bólu bo zawsze ktoś się znajdzie co nie zauważy z naprzeciwka motocyklisty. W każdym razie są i plusy bo poznałem dużo miłych motocyklistów/motocyklistek (ki) i jeszcze raz dzięki :banghead:

 

trzymajcie sie ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wisłostradzie (jadąc od strony Łomianek między mostem Grota a zjazdem na Pl. Wilsona) leżało moto. Nie przyglądałem się jakoś bardzo, bo prowadziłem, ale nieźle rozwalony, trochę części wokół. Czy ktoś wie co z człowiekiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...