Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

Kolejna lipna akcja http://index.hu/politika/bulvar/duej3738/

 

Podobno ten z kamera przezyl a ten drugi nie.

 

totalny brak umiejetnosci i myslenia niestety-droga szeroka i i predkosci nie jakies kosmiczne tylko ze klient bardziej sie martwil tym zeby kamerka miala dobre ujecia niz tym co sie na drodze dzieje przed nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dajmy sobie spokój z takimi twórczymi przemysleniami w tym temacie, służy on tylko celom informacyjnym. Oby było najmniej postów tutaj .... :(

 

P.

Umiecie czytać do k*rwy nędzy, to nie temat do analizy wypadków tylko do informacji o nich :icon_evil:

 

p.s. Skierowane do teoretyków co zapełnili kolejną stronę swoimi wywodami:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum śląskich motocyklistów znalazłem coś takiego....

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=13573

widziałem zdjecia bo tam są, chłopaki wracajcie do zdrowia oby jak najszybciej, sytuacja?

oczywiście wymuszenie pierszeńtwa....ehhh jedziesz sobie na 2 moto i tak ku*wa w ciebie wjadą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz wiedział coś wiecej napisz. Ja jestem z tamtych okolic i mam nadzieję ze to nikt z moich znajomych.

no to jestes samolubna.tragedia to tragedia, co z tego ze to nikt z twoich znajomych ? jakby zgineli znajomymi bys sie bardziej przejela..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

no to jestes samolubna.tragedia to tragedia, co z tego ze to nikt z twoich znajomych ? jakby zgineli znajomymi bys sie bardziej przejela..

 

kolezko ona wcale nie jest samolubna!!!!!!!!! nie czarujmy sie nikt z nas nie przezywa tragedii obcej osoby w taki sam sposob jak tragedii najblizszych i jest to oczywista i normalna sprawa(dla ciebie rowniez), wyobraz sobie jak bys kazda tragedie mial przezywac tak samo to bys nie robil nic poza siedzeniem na cmentarzu(np na osobowickim chowaja kilka osob dziennie) wiec kolego nie oszukujmy sie wzajemnie ze kazda tragedia odciska sie na nas tak samo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...