Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj z dziewczyną podjechaliśmy na dominatorze po kumpla, wziął swojego klr-a wzięliśmy jeszcze pasażera dla niego i ruszyliśmy w drogę, polataliśmy po lesie, mieliśmy jechać do Brudzowic, wyjechaliśmy już z lasu na żwirową drogę, trochę pocisnęliśmy, miałem go daleko z tyłu, żwirowa droga prowadziła prosto, jednak miałem zamiar skręcić w lewo, w górkę, obróciłem się klr był tak daleko, że spokojnie dwa razy bym tam skręcił, moja prędkość to parę km/h bo skręcałem pod tą górkę, zjechałem już z tej żwirowej drogi, już miałem się obrócić żeby obczaić gdzie jest kumpel, ale coś nagle we mnie walnęło, nie wiem gdzie poleciałem, zobaczyłem tylko że moja dziewczyna poleciała do rowu, jak oba motocykle zresztą, zapytałem co ją boli, powiedziała, że kostka, patrzę w prawo, a kierowca kawasaki skacze na jednej nodze trzymając się za drugą, w nodze dziura na parę cm, krew się lała ciurkiem, szybko ściągnął buta i zacisnął sobie ranę. Pasażer kawasaki tak jak ja, zero obrażeń, zadzwonił po karetkę, po chwili już byli, wzięli najpierw tego co wyglądał najgorzej, potem przyjechała druga i wzięli moją dziewczynę. Na dzień dzisiejszy: kierowca klr-a miał szytą nogę, nic poza tym, dziewczyna miała operację, ma założoną śrubę.

 

Uważajacie na siebie bo możecie sobie narobić problemów, szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...