Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie przed chwilą. Skrzyżowanie Górczewskiej i Olbrachta. Motocyklista jechał Górczewską w stronę centrum. Z Olbrachta zajechała mu drogę osobówka.

Kierowce motocykla reanimowali z 15 min, wyglądało na to że daremnie, bo czarny worek już nieśli.

 

Edit:

 

http://www.tvnwarsza...erka,49080.html

 

Jechałem wczoraj Górczewską...ta para jechala praktycznie obok mnie.

Prędkości jak na mozliwosci ich motocykla byly w granicach rozsądku(porównuje moment jak jechalismy "razem").

Jak to na ulicy,raz ja bylem przed nimi...raz oni przede mną.Przy Wola Parku usłyszałem i poczułem jak dzwoni mi telefon...zjechałem na przystanek.

Pozdrowiłem ludzi ktorzy jechali tym motocyklem.Nie minelo 5 minut,uslyszalem dość glosny huk...

Skończyłem rozmowę,i jadąc dalej Górczewską w kierunku Centrum...zaobserwowalem policje,oraz karetkę...której lekarze reanimowali dwie osoby...to były TE osoby...

 

Uważajcie na siebie.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Byłem dziś świadkiem innego wypadku ale dowiedziałem się czegoś od reportera o tym wypadku na Górczewskiej.

Podobno nie było tak, że ktoś zajechał motocykliście drogę tylko motocyklista stracił panowanie nad motocyklem. Sunąc po ziemi motocykl uderzył w samochód Kia.

Tyle mi powiedział. Był to reporter Gazety Wyborczej jeżdżący skuterem. Przekazuję tylko informacje jakie uzyskałem.

 

 

Był dziś także wypadek na Pradze ok. godz. 14.00. Taksówka jadąc ul. Środkową, chciała przejechać skrzyżowanie z ul. Stalową. Po zatrzymaniu się przed nim, ruszyła i wymusiła pierszeństwo na skuterze. Skuterem jechały dwie starsze osoby. Z licznymi obrażeniami trafili do szpitala. Taksówkarz stwierdził, że się rozejrzał ale skutera nie dostrzegł.

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,11980769,Czwartek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_,,,263954.html

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan młody, jadąc motocyklem w dniu swojego ślubu do narzeczonej, stracił panowanie nad yamahą. Ze złamaną nogą karetką odwieziono go do szpitala.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12008940,Wypadek_w_drodze_do_oltarza__Slub_odbyl_sie_w_szpitalu.html?lokale=rzeszow

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...