Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj około 15stej na trasie Łódź- Stryków .. pierwszy zakręt na wyjeździe z Łodzi była masakra.

Przejeżdżałem obok niedługo po wypadku. Dwa motocykle skasowane. Jakieś samochody też. Dwie karetki, pełno policji, straż pożarna.

Najgorsze to, że reanimowali motocyklistę na asfalcie. Masakratorski widok. Policja zabraniała się zatrzymywać bo i tak już korek był galanty. Ja i tak odjechałem tylko kawałek i musiałem się zatrzymać i wyluzować.

Tą samą trasą miałem jechać w tym samym czasie, gdyby nie padł mi akumulator... więc wsiadłem w puszkę. Wracałem z działki tą samą trasą około 19stej.. to jeszcze samochody usuwali.

 

 

Ktoś wie coś więcej o tym wypadku?

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 17:00 na moście w Górze Kalwarii. Stał rozbity GSX-R - skasowany poteżnie przód, obok stało "chyba" nie ruszone drugie moto, ale widziałem tylko jednego motocyklistę. Była Policja więc już się nie zatrzymywałem. Ktoś coś wie o tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Legnicy auto z podporządkowanej wjechało w bok skutera z 16 latkiem na pokładzie. Nie ma nigdzie informacji w mediach na ten temat. Wiem o zdarzeniu od mojego ojca, który owego chłopaka operował wczoraj, od godziny 9 do 15. Auto wyrwało mu prawie nogę, trzymała się jedynie na skrawku mięśnia i ścięgna. Niestety, ale najprawdopodobniej ją straci...

 

 

 

Kolejny wypadek ze skuterem, tym razem Lubin http://www.lubin.pl/_portal/news/122526740...85_wypadku.html

Edytowane przez math1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 15stej na trasie Łódź- Stryków .. pierwszy zakręt na wyjeździe z Łodzi była masakra.

Przejeżdżałem obok niedługo po wypadku. Dwa motocykle skasowane. Jakieś samochody też. Dwie karetki, pełno policji, straż pożarna.

Najgorsze to, że reanimowali motocyklistę na asfalcie. Masakratorski widok. Policja zabraniała się zatrzymywać bo i tak już korek był galanty. Ja i tak odjechałem tylko kawałek i musiałem się zatrzymać i wyluzować.

Tą samą trasą miałem jechać w tym samym czasie, gdyby nie padł mi akumulator... więc wsiadłem w puszkę. Wracałem z działki tą samą trasą około 19stej.. to jeszcze samochody usuwali.

Ktoś wie coś więcej o tym wypadku?

 

 

Pogrzeb Łukasza w piątek o godzinie 13 na cmentarzu na Kurczakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.10.2008 w nocy, prawdopodobnie kolo 22, bo jak jechalem o 23 to juz pozamiatane bylo, na skrzyzowaniu Ostrobramskiej i Zamienieckiej/Fielfdorfa w Warszawie byl wypadek z udzialem motóra. ktos cos wie?

To chyba mialo miejsce jakos chwile po 20:00, bo jak jechalem tamtedy ok 20:40, to juz bylo po kolizji. Motocylklisty nie widzialem (najprawdopodobniej wtedy juz musiala zabrac go karetka) i nie wiem co sie z nim dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej między Radomskiem a Piotrkowem, jezdnia w stronę Piotrkowa. Przejeżdżaliśmy tam niedługo po wypadku. Leciał na kole i nagle zetknął się z barierą rozdzielającą jezdnie (nie wiem dlaczego). Nie przeżył. Szczegółów oszczędzę.

pzdr

 

"Jadac do Piotrkowa na stunt pokaz jechal na gumie,opadl,złapał shimme i uderzyl w barierki dzielące jedna droge od drugiej"

 

za innym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moto na ostrobramskiej to motocyklista przejeżdżając ul Fieldorfa na wprost w Zamieniecką na drugiej nitce ul Ostrobramskiej spotkał się z Hummerem. Któryś przejechał na czerwonym i prawdopodobnie motocyklista. Przeżył ale po kilku godzinach w szpitalu amputowano mu nogę. Młody chłopak chyba przed 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za onet.pl:

 

http://wiadomosci.onet.pl/2700,1855025,dol...ie_lokalne.html

 

W skrócie, przed Polkowicami Ford Focus najechał na motocykl. Po zderzeniu oba pojazdy stanęły w płomieniach. Motocyklista trafił do szpitala.

 

Ktoś coś wie może na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...