Skocz do zawartości

Honda MBX czy Suzuki RG ? co lepsze?


brudny_harry89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel ma RG 80 i zablokowane ma(chyba na module) to max jedzie mu 80km/h ale jak sie przejechałem to niechciałbym miec RG!! zamałe dla mnie! i to o wiele za małe i taka dziwną kiere ma(też zamała:P) a MTX jest większe od rg(bo to endurko wiec lepsze:D)

 

 

enduro THE BEST!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem mbx80, przejezdzilem 10tys. bez zadnej awarii nie licząc odłaczających sie przewodów. najwięcej co udało mi sie osiągnąc to 105km/h

A spalanie miala 6 a moze nawet 7l na 100km i zaden mechanik nie umial odpowiedziec dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_krisss przynajmniej powiedzielas swoje zdanie. Jak by byl temat asfalt czy enduro (chyba juz cos kiedys bylo) to bankowo "endorowcy" byli by za swoim rodzajem motocykli a posiadacze motorow szosowych byli by za asfaltowka :)

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja polecam Honde MBX, bo częsci jak sie dobrze poszuka to są tanie, za kilka stów można kupić czesci tuningowane do Hondy, najlepiej szukać na www.ebay.de Ja u siebie wstawiłem wydech gianneli, tuningowany gaźnik, stożkowy filter i speca od przeróbek i moj bzyczek leci 120 km/h. I za całą cene jaką włożyłem w MBX-a jest niższa niż dobre suzuki Rg! PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TAkich Jajach Jeszcze Nie słyszałem:Dwypalilo sie Nenko Tloka to moglo Byc przez zle ustawienie zaplonu a nie przez wade czy zle materialy fabryczne :) :) W sumie Ja Wole Mbx i pod wzgledem wyglądu i silnika bo częsci są naprawde tanie ;) Ile Mbx POleci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja miełem MBX-a i nigdy mnie nie zwiudł zawsze wszystko ok. Zap*****lał koło 100km/h na zebatkach na przyspieszene ładnie wyglądał... Rg ma bardzo nieładne owiewki i ta lampa tylna ohh... silniki prawie te same. Moze tam o te 5km/h jest szybszy ale to zalezy od stanu i poprzednich włascicieli... Takie jest moje zdanie...

 

 

Potwierdzam jeżdziłem, może z V-max kolega przesadział ale... Co do wyglądu to potwierdzam RG wygląda jak gniot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma MBX 80, pożyczyłem mu ostatnio gaźnik 24mm od mojej hondy NS-1, miał jeszcze odblokowany tłumik i leci mu teraz ok 110-120!! sam niechcialem uwieżyć, do tego ma przebieg 44tys i nic nierobił w silniku,a chodzi jak zegarek, wolał bym Honde niz RG dlatego że Rg śmiesznie wygląda, siedzi się jak na motorynce z kierownica od małego ścigacza.. do tego przednia owiewka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...