Skocz do zawartości

Olej


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam banalne pytanie ale chce sie upewnic

jak jest mieszanka np. 1:40 to 100ml oleju i 4 litry benzyny, tak ??

i tak pokolei 1:50 to 100ml oleju i 5 litrow benzyny

czy dobrze mi sie zdaje?

 

dobrze :mrgreen: jednym slowem na kazda jednostke oleju lejesz 40/50 jednostek benzyny(czyli 40/50 razy wiecej :) )

dobrze rozumujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np 1:40

 

litr oleju na 40 paliwa

 

1:50

 

litr oleju na 50 paliwa

 

a co do oleju to jak ktoś wyżej pisał pół syntetyk mobila 2T extra kosztuje 24 zł czy coś w granicach i nie jest to napewno coś dziwnego co sprzedaja na orlenie. Ja lałem tego 2T extra syntetyka do CZ 125 cross w proporcji 1:30 , a pół syntetyka 1:25 i nic sie nie działo z moto , a po zdjeciu gara o dziwo po sezonie nagar był naprawde niewielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie zaluje kupna tego oleju poniewaz byla to jedyna alternatywa dla mnie , wole to od mixolu :| . Tylko nie wiem jak ocenic moja jazde, czy jest ostra czy nie :). Raczej ostro zyluje maszynke bo wtedy ma najwiecej mocy , a w terenie to juz wogole. Jak narazie bede lal 1:50 i zobacze jak moto bedzie chodzilo. Dziekuje za tak liczne odpowiedzi:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze pytanie, moze i glupie ale pierwszy raz jestem w styku z dozownikiem. Jesli chce go odlaczyc to wystarczy ze sciagne ta rurke z dozownika i go wyciagne? czy musze calkowicie ta rurke wyciagac?. Nie wiem czy dozownik sie jakos wylacza czy cos w tym stylu. Moze glupie pytanie ale nie znam odpowiedzi :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programik wzucilem na server

 

http://www.sobekkk.republika.pl/mieszanka1006.exe

 

 

a ja mam jeszcze pytanie, moze i glupie ale pierwszy raz jestem w styku z dozownikiem. Jesli chce go odlaczyc to wystarczy ze sciagne ta rurke z dozownika i go wyciagne? czy musze calkowicie ta rurke wyciagac?. Nie wiem czy dozownik sie jakos wylacza czy cos w tym stylu. Moze glupie pytanie ale nie znam odpowiedzi  

 

gdzies czytalem co trzeba z tym zrobic ale niepamietam chyba w jakims temacie o DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...