Skocz do zawartości

Olej


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że temat staaaary ale mam błahą sprawę i nie widzę potrzeby zakładania nowego :-).

Mam pytanie czy jest ktoś z Bydgoszczy (okolic, albo po prostu zna odpowiedz :icon_mrgreen:) i wie gdzie mogę kupić olej do mojego moto - potrzebuje CASTROL'a R2 RACINGBIKE :-). Najlepiej na fordonie :-).

 

Dobra pytanie powyższe już nie istotne :icon_rolleyes:.

 

Do tej pory w moim KTMie mieszanka była robiona z CASTROLem R2 Racingbike (takiego już zamówiłem) ale akurat mam inny olej i moje pytanie brzmi czy mogę go użyć do mieszanki:

Shell Advanced VSX 2T Syntetyczny - co myślicie o nim?

 

BARDZO PILNE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej pory w moim KTMie mieszanka była robiona z CASTROLem R2 Racingbike (takiego już zamówiłem) ale akurat mam inny olej i moje pytanie brzmi czy mogę go użyć do mieszanki:

Shell Advanced VSX 2T Syntetyczny - co myślicie o nim?

 

BARDZO PILNE .

 

Możesz używać oleju kazdej marki, byle by był syntetyczny. Wiec tego shella spokojnie możesz użyć. Możesz nawet lać midlanda syntetyka za 9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz używać oleju kazdej marki, byle by był syntetyczny. Wiec tego shella spokojnie możesz użyć. Możesz nawet lać midlanda syntetyka za 9zł.

 

 

Nie do końca jest to prawdą. Można, ale ogólnie nie należy zmieniać oleju, powiedzmy w trakcie żywota jednego tłoka. (czyli np. Motula800 na R2)

Jestem otwarty na inne zdania, gdyż to tylko zasłyszana przez mnie opinia, jednak wydaje się dość logiczna, ze względu na zadania jakie olej w paliwie ma do wykonania.

 

Pozdro.

Edytowane przez grey_cinnamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...