Skocz do zawartości

A może Aprilia


>DANIEL<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak co to mam drugą pare kierunków, podpaliłem nie tą ape tylko starą, naprawde bardzo duzo mi sie w niej zepsuło najpierw zapchana rura a teraz tłok do wymiany bo cylinder jest jednak dobry, a amory wymienie zimery za 10 zł i olej za 10 zł bardzo kosztowna naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Aprilia jest lepsza pod kazdym wzgledem od DT'tki. Nie oszukujmy sie: DT jest dobra do miasta i na jakies polne drozki a RX'em mozna poszalec.

 

Tobie o co innego chodzi.... zgadzam się Rx jest lepszy do terenu niż Dt A krzychu - 985 mówi' date=' że yamaha jest mniej awaryjna

 

 

 

jak co to mam drugą pare kierunków' date=' podpaliłem nie tą ape tylko starą, naprawde bardzo duzo mi sie w niej zepsuło najpierw zapchana rura a teraz tłok do wymiany bo cylinder jest jednak dobry, a amory wymienie zimery za 10 zł i olej za 10 zł bardzo kosztowna naprawa[/quote']

Bardzo to wyprostowałeś :buttrock:

 

 

i nadal robisz bo nie jeździ tak jak trzeba

 

Dobrze, że wój rx jezdzi tak jak trzeba :-D

 

W twjej apie się wymienia tłoki 3 razy częściej niż w full'u :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A krzychu - 985 mówi' date=' że yamaha jest mniej awaryjna [/quote']

Własnie o to mi chodzi , Ale niemwoie tez ze aprilia to totalny szit mzoe wczesniej przesadziłem ale poprostu jest bardziej awaryjna i tyle. Moze tez sie zraziłem bo miałem taki egzemlarz przechodzony który sie sypał. Ale to że wloszczyzna jest bardziej awaryjna od japonszczyzny jest ogulnie znaną prawdą:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, zycze powodzenia w sprzedazy tego 7-8 letniego RX'a za 6k zl 8O :lol: :lol:

yamaha dt jest chyba najmniej awaryjnym motorkiem, ja mam dt tylko ze 125 od ponad roku i nic sie nigdy nie zepsuło, znajomy ma 80 od roku i tez nigdy nic sie nie zepsuło

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kur** niechce włoskego szitu' date=', Miałem juz apirilie i po*eb** taki sprzęt.... Ciągle jakieś usterki. A w yamaszce nic .. Co jak co japonia żadzi:)[/quote']

 

a ile masz dt ??? :lol: pojezdzij troche i wtedy sie wypowiedz ( co wcale nie znaczy ze ma sie psuc :buttrock::P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...