Skocz do zawartości

Pytanie o Urala.


Gość Max
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzając się do pierwszego motorka zauważyłem, że mogę kupić Urala za niewiele więcej od ETZ 250/1. Moje pytanie brzmi - ile pali taki Ural bez kosza (głównie miasto)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj-rusek potrafi

kumpel jak jechał na zlot dnieprem to spalił mu 13-15/100km

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj-rusek potrafi

kumpel jak jechał na zlot dnieprem to spalił mu 13-15/100km

 

Jak ktoś nie umie ustawić maszyny to mu nawet 20 na sto spali.

Przestańcie gadać takie farmazony. Owszem rusek z koszem zeżre siedem litrów a przy ostrej jeździe terenowej np. MW 750 (dolnozaworowy silnik) koło 9-10

Ale to extremum.

Ale średnie spalanie to około 6 litrów

Na trasie obciążony na maxa z dwoma osobami na pokładzie , przy prędkości przelotowej około 100 mój dniepr spalił około 5 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Uralek pali w mieście koło 7 litrów (nigdy nie jeździłem spokojnie), na trasie między 6, a 7. Nie jest to dużo zważywszy, że to jak jeździ nie da się porównać z jazdą lekkim dwusuwem np. ETZ.

Jednak jako pierwsze moto nie jest to chyba najlepszy sprzęt. Dość dużo trzeba dłubać, chyba że się już jest specem i się dopracuje swojego Ruska. To jednak wymaga czasu, a czas jeżdżenia na Uralku wiąże się nierozerwalnie z jakimś dłubankiem co jakiś czas. Poza tym motocykl jest ciężki i nieporęczny, wymaga siły fizycznej (zwłaszcza, jak trzeba pchać do domu :lol: ).

Jeżeli szukasz przygody, polecam Urala baaaardzo gorąco. Jest to bardzo fajny motocykl, który na 100% dużo Cie nauczy (głównie pokory i cierpliwości, ale też ważnych umiejętności, które każdy motocyklista posiąść powinien).

Jeżeli chcesz motocykl, który na zawołanie zawiezie Cie nad wodę bez problemu, przy którym nie trzeba długo siedzieć i dłubać, .... na Twoim miejscu kupiłbym najpierw ETZ.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...