Skocz do zawartości

PROBLEM!!


Piotrek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jestem posiadaczem motorka suzuki rg 80 i mam taki problem:

jak odpalam moja suzi to mam wysokie obroty (6 tys) mimo iz poprzedniego dnia wszystko było w jak najlepszym porządku,ale to nie wszystko,do tego jeszcze jak juz ją rozgrzeje i chwytam sprzęgło to mi obroty cały czas rosną ;) i jeszcze jak jade i spuszcze z gazu to nie traci obrotów,cały czas utrzymuje te same jakbym nie pusił gazu,linka działa dobrze(odbija) a na początku po odpaleniu jest wszystko dobrze (oprócz 1 problemu) :? jesli ktos ma jakies pomysly,co moze byc powodem którejs z "usterek" to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

NO qrva juz nie moge :/ Kolejny odswiezony temat... Wez popatrz na date ostatniego wpisu i dopiero pozniej sie madrzyj... Co do sensu twoich odpowiedzi (a czytalem juz kilka takowych) - zawsze piszesz to samo ze do serwisu i ze telefonicznie itd... Przeciez to chyba kazdy glupi wiec ze do serwisu mozna isc i zabulic. 4um jest po to zeby sie wstepnie dowiedziec co dolega motorkowi :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO qrva juz nie moge :/ Kolejny odswiezony temat... Wez popatrz na date ostatniego wpisu i dopiero pozniej sie madrzyj... Co do sensu twoich odpowiedzi (a czytalem juz kilka takowych) - zawsze piszesz to samo ze do serwisu i ze telefonicznie itd... Przeciez to chyba kazdy glupi wiec ze do serwisu mozna isc i zabulic. 4um jest po to zeby sie wstepnie dowiedziec co dolega motorkowi :icon_razz: POZDRO

 

witam,słuchaj koles niemusisz czytac jak ci sie niepodoba to po pierwsze a po drugie to po to sie wpisałes w tym temacie zeby mi to powiedziec?? a jezeli gosciu pisał nawet te kilka miesiecy temu to niezauwazyłem,a tak pozatym to koles pisal ze jezdzi po mechaniorach to mu napisalem ze ma jechac do mechanira z serwisu suzuki anie,i cos w tym złego stary,pozatym ze gosiu to zaczol miechy temu pisac .to jest załosne ze sie stary wpisujesz zeby mi to powiedziec.a co do wymądrzania to ty własnie w swoim poscie sie wymondrzyłes.

 

 

POZDROWIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,słuchaj koles niemusisz czytac jak ci sie niepodoba to po pierwsze a po drugie to po to sie wpisałes w tym temacie zeby mi to powiedziec?? a jezeli gosciu pisał nawet te kilka miesiecy temu to niezauwazyłem,a tak pozatym to koles pisal ze jezdzi po mechaniorach to mu napisalem ze ma jechac do mechanira z serwisu suzuki anie,i cos w tym złego stary,pozatym ze gosiu to zaczol miechy temu pisac .to jest załosne ze sie stary wpisujesz zeby mi to powiedziec.a co do wymądrzania to ty własnie w swoim poscie sie wymondrzyłes.

POZDROWIENIA

 

chyba zaliczysz ostrzeżenie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może twoja Suza dlatego ciagle trzyma wysokie obroty bo po prostu pływak sie zawiesił i daje non stop taka dawke jak na otwartym gazie;)

 

 

Bzdura, gdy pływak się zawiesi obroty nie rosną- a nadmiar paliwa wylatuje sobie zaworem upustowym(jeżeli to dobra nazwa).

Wracając do tematu, jak ktoś już powiedział. To że po puszczeniu gazu silnik dalej pracuje tak jak by była przepustnica otwarta to nic innego jak jakiś syf z otoczenia musi ją chwilowo blokować. Nie wydaje mi się żeby była inna możliwość.... Może jest coś ze sprężyną...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...