Skocz do zawartości

CBR f4i jak jest zimna to chodzi jak sie rozgrzeje przerywa


georg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje rady mam CBR-ke F4 2003rok, wszystko chodzilo dobrze do pewnego momentu. Jak moto jest zimne to dobrze chodzi jest zrywny i sie kreci obrotomierz do czerwonego pola bez problemu. Ale jak cieply to zaczyna przerywac, a jak mam dodatkowe obciazenie z tylu to juz wogole muli sie i kreci do 7000, wplyw na to ma jeszcze to ile paliwa mam w baku bo ostatnio jak mialem rezerwe to V max + 50 km/h zatankowalem i wszystko inaczej V max wynosila 185. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety odpowietrzenie w baku jest dobre, sprawdzalem to, najwazniejsza jest kwestia pogody chyba jak jest cieplo to przerywa jak zimno dobrze chodzi ;)

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 07:38 ]

a co do swiec to podobno tak jest bo sa tam jakies platynowe po ok 70,- PLN sztuka niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy opowiadacie ?

Aż się niedobrze robi od takich bredni.

Do tego silnika są potrzebne świece NGK IMR9C-9H i należy je wymieniać co 12.000 km. a cenę to chyba wyssaleś z palca.

Motocykl z takimi objawami powinien trafić do autoryzowanego warsztatu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ze to jest prawda z tymi swiecami ale wlasnie w servisie hondy mi powiedzieli ze co 40 000km trzeba wymieniac, dokladnie ten symbol swiecy, ceny nie wyssalem z palca bo za tyle moge je kupic, a w serwisie sa duzo drozsze tylko nie wiem czy to jest to

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 20:13 ]

tak ta f4, ktora posiadam ma wtrysk

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 20:52 ]

nie wiem czy to wazne, ale w obudowie filtra powietrza mam mala ryse(niewielkie pekniecie) moze to ma jakis wplyw?

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 20:52 ]

nie wiem czy to wazne, ale w obudowie filtra powietrza mam mala ryse(niewielkie pekniecie) moze to ma jakis wplyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...