Skocz do zawartości

Jakiego scigacza mozna kupic do 4300zl??


Rekomendowane odpowiedzi

Przed mysla kupowania scigaczy moj brat cioteczny polecil mi Suzuki GS 500E z 1992 roku lub starsza

 

Twój kuzyn chyba postradał zmysły na 500 po 50?! :-D :-D

Chłopie na tym raz dwa można się zabić. Zgadza się Gs jest super jako pierwszy motor ale dla osób które mają już jakieś doświadczenie w jeździe na motocyklach.

 

W tym poście przeczysz sam sobie. GS500 jest idealny na pierwszy motocykl w ogóle a jeśli ktoś już ma doświadczenia z jazdą jednośladem, chociazby po 50 ccm to taka pinceta jest dla niego idealna. GSik ma tyle samo koników co 2T 125 ccm więc dlaczego polecasz sete a czterosuwa już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed mysla kupowania scigaczy moj brat cioteczny polecil mi Suzuki GS 500E z 1992 roku lub starsza (mowil ze da sie zgarnac cos w granicach 4000zl). Niewiem co o tym myslicie?? Czy bylby to dobry pomysl?? Nie jest to motor raczej typowo wyscigowy tylko taki ktorym mozna "pojechac i wjechac", czyli ma duzo mocy i niezle osiagi ale nadaje sie rowniez na wjazd do np. lasu czy gdzies w podobne tereny.

 

P.S.1. Moge powiedziec ze wyleczyliscie mnie troche swoimi postami ze scigacza, i coraz bardziej mysle zeby kupic cos czym mozna tez w teren wjechac. Taki Suzuki by mi odpowiadal bo jest to motor ktorym mozna jechac szybko, wygodnie, w trudniejszym terenie

 

stary co ty chcesz Nakedem w teren jezdzic? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:-D :-D :-D

 

GSik ma tyle samo koników co 2T 125 ccm więc dlaczego polecasz sete a czterosuwa już nie?

co ty stary wygadujesz, 125 2t tyle samo kucykow co gs ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu nie kupowal bym MOTOCYKLA....tylko cos typu Suzuki rg 80,ApriliAa Rs i inne motorowery tego typu...przynajmniej "legalnie" (80tka)/50 możesz jeździć,bez obaw przed policją,a akurat wprawisz sie i w wieku 18(lub jeśli zrobisz a1) przesiądziesz sie na coś większego

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie kupuj stary sciga i nie słuchaj tych ignorantów!! im wcześniej tym lepiej!! jak kupisz dobrego ściga to i tak policje możesz mieć w H** bo im uciekniesz!! na twoim miejscu pomyslał bym o jakiejś starszej 600 bo 250 jest dla lamerów. :-D :-D :-D :-D lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz taki GS czy 125 np. moja NSR by cie porwały:D wydaje ci sie że to takie nic ale jak przycisniesz w takim motorze to lecisz momentalnie to już nie zabawa na romecie i nie ma sie co tak spieszyc kup cos mniejszego i pojeździł a później myśl o czymś większym bedziemsz mial 16 lat zrobisz A1 i możesz legalnie śmigać jakąś 125 a osiągi są już bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz wiekszosc z Was niepopiera pewnie jazdy bez prawka ale zeby zyc trzeba jezdzic ;)

Komentarz sam się narzuca: jeżeli zrobisz komuś krzywdę na drodze (czego ci nie życzę) to będzie ci się należał tęgi wpierdziel. To samo za nie zarejestrowany i nieopłacony motocykl. Najlepiej w ogóle nie wyjeżdżaj na drogę :twisted: . Ciekawe czy znasz jakiekolwiek przepisy ruchu drogowego - szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlaad ale jak juz napisał HpGuest postanowił kupić GS. Szczerze go nakłaniliśmy chyba z reszta jak juz zdąrzyłes zauważyć że lepiej by było jakby zainteresował sie przynajmniej 125 a najlepiej RS. To jest jego wybór i tylko on bedzie albo tego załował albo i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po komentarzach HpGuest dochodze do wniosku, że poprostu gościu ma świetną zabawę robiąc nas w balona. Jakoś nie widzę 14-sto latka na GS500. Pozwolisz, że się spytam - gdzie są Twoi rodzice ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...